Kamp Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kronos41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,504

kronos41

Yeni Üye
Merhaba, ben bu hafta sonu için kamp yeri arıyorum. Biraz internetten araştırdım ama pek aklımdaki gibi birşey bulamadım. İlk kendi çadırımı alayım dedim. Baktım fiyatlar uçmuş gitmiş. Birde yer konusu sıkıntı. Şimdi ben Kocaeli ve İstanbul çevresindeki heryere gidebilirm. Sahil Kamp İstanbul'u aradım, günlüğü çift kişilik çadıra 50tl dedi. Sizce fiyat nasıl, iyimi? Başka tavsiyeleri olan varmı?

Etiketler
Ynt: Kamp Hakkında

çadır onlardansa 50 tl iyi gibi. ama burda (muğla) akyaka orman kampında mesela çadır sizden olunca 30 tl 4 kişiye kadar kalabiliyorsunuz. elektrik ücreti dahil. artı büyük bir çadır için 4 kişiden fazla her bir kişi için 4 tl ek ücret ödeniyor. lavobo wc duş da dahil tabi.yine azmakbaşı kampingde ben 10 tlye kaldım tek başıma kendi çadırmla.

fiserman' Alıntı:
çadır onlardansa 50 tl iyi gibi. ama burda (muğla) akyaka orman kampında mesela çadır sizden olunca 30 tl 4 kişiye kadar kalabiliyorsunuz. elektrik ücreti dahil. artı büyük bir çadır için 4 kişiden fazla her bir kişi için 4 tl ek ücret ödeniyor. lavobo wc duş da dahil tabi.yine azmakbaşı kampingde ben 10 tlye kaldım tek başıma kendi çadırmla.

Teşekkür ederim araştıracağım buralarıda :smiley:

İstanbul ve Kocaeli çevresinde olursa daha iyi arkadaşlar. Çünkü diğer türlü çok uzak oluyor. Çilingoz Ormaniçi Kamp Alanı diye biyer var giden duyan varmı hiç?

Ben gitmiştim Çadır kurulan yeri vardı ama ben tam denizin kenarına kumsala kurdum çadırımı çadır günlük 12tl kişi sayısı yok
Araç girişi otomobil 17tl

kronos41' Alıntı:
İstanbul ve Kocaeli çevresinde olursa daha iyi arkadaşlar. Çünkü diğer türlü çok uzak oluyor. Çilingoz Ormaniçi Kamp Alanı diye biyer var giden duyan varmı hiç?

Merhaba,Kamp için kesinlikle tavsiye etmem.Çok kalabalık,pis,ulaşımı sıkıntılı.Alışveriş için bi market var ve çok pahalı,tuvaletlerde çok sıra oluyor,gece hep gürültü olur.Denizi de tehlikeli ve yüzmeye müsait değil.

Yanıtlar için çok teşekkür ederim :smiley: seferoğullarıcamping adı altında biryer buldum orası nasıl sizce, giden varmı ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri