Kamp Için Araç Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yesplease Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,951
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazdığın mesajlar pardon küfürler mesaj kutusunda duruyor.moderatörlerden ricam bu kişiyi tesbit etsinler çünkü ben bunu savcılığa şikayet edicem.

yine beni güldürüyorsun....paylaş bu hakkı sana bırakıyorum küfür mü yoksa uyarı mı..hala böyle düşünüyorsan diye mi başlıyor...bu arada senin hakaretlerin de hala pano da duruyor..:smiley:..empati arkadaşım empati beni tanımadan nasıl hakaret edersin?..sana tek kelime etmemişim küfür hakaret hatta özel mesajında da tehtid ve hakaret var değilmi..:smiley:bırakın bu mağduru oynamayı koca koca insanlarız kimseyi dışarıdan yargılama hakkımız yok..ben o arkadaşla tartıştım siz olaya taraflı müdail oldunuz olay bu..şu an ben ve o arkadaş karşılıklı özür diledik..bu arada yineliyorum noldu iki kelime demezdim cahildim;??..bunlar hakaret değil sevgi sözcükleri sayın savcı...:smiley:

Etiketler
muhatap olmaya bile değmez,biz sizin bu foruma katkılarınızı gayet iyi biliyoruz.Bunlar günlük hayatta kimsenin ciddiye almadığı zavallı tipler,yüzyüze gelseniz iki lafı biraraya getirip cevap bile veremezler.

bu hakaretlerine verdiğim yanıt aşağıda özelden yazdım hoşuna gitmedi arkadaşım...alıntıyı sana bıraktım ama klavyede sorunun var iki kelimeyi bir araya getiremiyor işte...lafımın arkasındayım benim hakkım da fikrin yoksa zikrin de olmasın...kimseye ben durduk yere hakaret küfür etmedim...sen bana yukarıdaki satırları hiç bir tanışma yazışma olmadan birbirimizi tanımadan etme hakkını buluyorsan kusura bakmayacaksın...dediğim gibi yazının tüm içeriğini çok iyi biliyorsun küfür kısmını takmışsın ben paylaştım...istiyorsan tehtidlerini de paylaşayımm...:smiley:

.benim hakkımda neyi biliyorsunuz da bu kadar kesin yorum yapabiliyorsunuz???..adama sadece cahil dedim bana o da cevap verdi ezik demeye getirdi..peki bunu yaptığı için onu niye yargılamadın yada eşek dediği için?..orospu çocuğu olduğun için mi yoksa olaya bakış açın sığ olduğu için mi?...şimdi içinden bu adam bana küfür hakaret ediyor diyorsun..sen yazında ben sana hiç bir şey dememişken neler yazdın?..olaya madalyonun iki yüzünden bakın o ne yaptıysa yanıtını aldı.

Konu ;artık kim haklı kim haksız durumunu aştı.

Sevgi olmasa da, aramızda saygı kalmayınca; hepimiz egomuzu tatmin etmek için aklımıza geleni yazmaya çalışıyoruz.
Küfür ,hakaret,tehtid,cümleler arasına farklı anlamlar çıkartamaya çalışmak,ısrarla kendini ispat etmeye çabalamak kimseye fayda vermeyecek.
Bırakalım.... sakinleşelim...
Bu atışmaların kazananı olamaz fakat kaybedeni çok olur...
Konu başlığı neyse ona dönelim.
Yada site yönetimi artık site ile ilgilenip, bu konuyu yorumlara kapatsın bu şekilde atışmalar sataşmalara son bulsun.

Sevgi olmasa da, aramızda saygı kalmayınca; hepimiz egomuzu tatmin etmek için aklımıza geleni yazmaya çalışıyoruz.
Küfür ,hakaret,tehtid,cümleler arasına farklı anlamlar çıkartamaya çalışmak,ısrarla kendini ispat etmeye çabalamak kimseye fayda vermeyecek.
Yada site yönetimi artık site ile ilgilenip, bu konuyu yorumlara kapatsın bu şekilde atışmalar sataşmalara son bulsun.

bence de..seninle olan sorunumuz kalmadı derdi diğerlerini gerdi...

Bu adamın özel mesajdan yazdıklarını burada yayınlamam mümkün değil.Aklınıza gelebilecek bütün küfürleri sıralamış.Bu iş atışma, hakaret boyutunu çoktan aştı.Önemli değil ben adını da adresini de öğrendim.Adnan okan ertuna,ertuna mühendislik ,susurluk balıkesir deymiş.İnsanın anasına bacısına sövmek nasıl oluyormuş görecez artık.

Bu kadar ağır küfürlerin , hakaretlerin , tehditlerin olduğu bu konu basliginda ve bunda payı olan birinin " bu konu başlığına dönelim " demesi , bu forumun var olmasını sağlayan , ahlaki değerleri olan , yıllardır saygı çerçevesinde bilgi paylaşımı yapmış olan forum üyelerinin akli ile dalga geçmektir.
Ben bu konu basliginda bir cevap yazım olmasından kendi adıma utansamda , buradan forum yönetimine sesleniyorum.

Sayın Sedat Açıl @YOL ,

Yıllardır bu forumun var olmasında katkim olduğunu düşündüğüm için buradan size açık mektup yazıyorum.
Uzun zamandır forumda genel ahlaki değerlere aykırı , saygı ve nezaket kuralları dışında , küfür , hakaret içeren yazılar forum yönetimini rahatsız etmiyor mu ?
Daha önce mail ile sizinle görüşmüstuk ve dernek yöneticileri dışında forumda modaretor ve admin gorevlendirmediginizi yazmistiniz. Dernek yönetiminde olup admin ve moderatorluk yapan arkadaşlar bu foruma ara sırada olsa girip ne oluyor kim ne yazıyor diye bakmazmi ?
Forumun bugün geldiği bu hale bir çözüm bulmanizi , bu forumun var olmasında payı olan tüm üyeler adına rica ediyorum.

Selamlar Saygılar

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Bu kadar ağır küfürlerin , hakaretlerin , tehditlerin olduğu bu konu basliginda ve bunda payı olan birinin " bu konu başlığına dönelim " demesi , bu forumun var olmasını sağlayan , ahlaki değerleri olan , yıllardır saygı çerçevesinde bilgi paylaşımı yapmış olan forum üyelerinin akli ile dalga geçmektir.

sayın highoutput.
bakın ben işin kişiselleştirilmesinden, başka mecralara sokulmasın,kişisel hakaretlere artık son verilmesi için foruma yazdığım mesajım üzerine
1- "bunda payı olan kişi" olarak beni yaftalamanızdan,ötekileştirmenizden
2- " ......forum üyelerin aklı ile dalga geçmektir" ifadenizle ,insanları bana karşı kışkırtma hareketine girişmenizi, sizin muhakebe yeteneğiniz, insanlara ve dünyaya bakış açınız olarak değerlendiriyor, haksız ithamlarınızı kabul etmiyorum.

Konu gereksiz uzamaması için. Polomiğin biri bitmeden,diğerinin başlatılmasına gerek görmediğim için detaylı yanıt vermeyeceğim.
Haklı olduğunuz ve sizinle hem fikir olduğum tek husus " Dernek yönetiminde olup admin ve moderatorluk yapan arkadaşlar bu foruma ara sırada olsa girip ne oluyor kim ne yazıyor diye bakmazmi ? "

sağlıcakla ve sevgiyle kalın.

Son düzenleme:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri