Kamp Için Bir Dost

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan THOREAU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,885

THOREAU

Yeni Üye
Merhaba,
Samsun'da yaşayan ve benimle Türkiye'nin(1 sene sonra yurt dışı da dahil) her yerinde kamp yapabilecek kalıcı bir dost arıyorum.

''Samsun'da yaşayan''dememin sebebi iletişimin rahatlığından ve kesinliğinden dolayı; çünkü telefon kullanmıyorum.
''Türkiye'de 1 sene''Burada görmek istediğim bazı yerler var. Onları görmeden buradan gitmek istemiyorum.Yakın olduğu için buradan başlamak istedim.
''1 sene sonra yurt dışı''Vizesiz ülkelere gideceğim.Vizeli olarak da sadece Norveç'e gideceğim.
Para kullanmayı sevmediğimden dolayı bunları en az miktar da para ile yapmaya çalışacağım.Arzularıma ve tutkularıma gem vurduğum için lüks herhangi bir ihtiyacım yok.Bireyin sadece dört temel ihtiyacı olduğuna ve bunun haricindekilerin ''aşırılık''olduğuna inanırım.Toplumun doğa tutkunları gibi; bir kulüp altında toplanan,cebinde bol miktarda parası olan,pahalı trekking botları ve bir o kadar da pahalı outdoor ürünleriyle gittiği yerlerde bol bol fotoğraf çekilip,sosyal mecralar da''bakın biz nerelere gittik,nereleri gezdik''düşüncesiyle paylaşan,toplumdaki etik kuralları doğanın içine de yansıtmaya çalışan insanları istemiyorum.Bu kadar ''doğal olmayan''şeyler benim hayal gücüme kabul edilebilir gelmiyor ve itici buluyorum.İlkel atalarımız gibi yaşamak,doğayı onların gözünden görmek,ağaçların sesini dinlemek,derin göllerde kişiliğimin derinliği ölçmek,gökyüzüne özgürce bakabilmek,yıldızların altında uyuyabilmek,doğanın masumiyetini ve yüceliğini kendi içimde hissetmek için bunları yapıyorum.Yeni açtığım konu da bahsettiğim gibi Likya Yolun'da yürüyüş yapacağım.Rüzgarı özgürce yanağımda hissetmek için bile oraya gidebilirim.Hayatımın en değersiz kısmında kuşkulu bir özgürlüğün tadına varabilmek için hayatımın en iyi kısmını para kazanarak harcamak bana fazlasıyla saçma geliyor.Daha fazla detay verebilirim isterseniz.
Not: Seyahatlerimi otostop ile gerçekleştireceğim.
Not 2 : Saçlarımı örgülü iken daha çok seviyorum.

Son düzenleme:

''Samsun'da yaşayan''dememin sebebi iletişimin rahatlığından ve kesinliğinden dolayı; çünkü telefon kullanmıyorum.
''Türkiye'de 1 sene''Burada görmek istediğim bazı yerler var. Onları görmeden buradan gitmek istemiyorum.Yakın olduğu için buradan başlamak istedim.
''1 sene sonra yurt dışı''Vizesiz ülkelere gideceğim.Vizeli olarak da sadece Norveç'e gideceğim.
Para kullanmayı sevmediğimden dolayı bunları en az miktar da para ile yapmaya çalışacağım.Arzularıma ve tutkularıma gem vurduğum için lüks herhangi bir ihtiyacım yok.Bireyin sadece dört temel ihtiyacı olduğuna ve bunun haricindekilerin ''aşırılık''olduğuna inanırım.Toplumun doğa tutkunları gibi; bir kulüp altında toplanan,cebinde bol miktarda parası olan,pahalı trekking botları ve bir o kadar da pahalı outdoor ürünleriyle gittiği yerlerde bol bol fotoğraf çekilip,sosyal mecralar da''bakın biz nerelere gittik,nereleri gezdik''düşüncesiyle paylaşan,toplumdaki etik kuralları doğanın içine de yansıtmaya çalışan insanları istemiyorum.Bu kadar ''doğal olmayan''şeyler benim hayal gücüme kabul edilebilir gelmiyor ve itici buluyorum.İlkel atalarımız gibi yaşamak,doğayı onların gözünden görmek,ağaçların sesini dinlemek,derin göllerde kişiliğimin derinliği ölçmek,gökyüzüne özgürce bakabilmek,yıldızların altında uyuyabilmek,doğanın masumiyetini ve yüceliğini kendi içimde hissetmek için bunları yapıyorum.Yeni açtığım konu da bahsettiğim gibi Likya Yolun'da yürüyüş yapacağım.Rüzgarı özgürce yanağımda hissetmek için bile oraya gidebilirim.Hayatımın en değersiz kısmında kuşkulu bir özgürlüğün tadına varabilmek için hayatımın en iyi kısmını para kazanarak harcamak bana fazlasıyla saçma geliyor.Daha fazla detay verebilirim isterseniz.
Not: Seyahatlerimi otostop ile gerçekleştireceğim.
Not 2 : Saçlarımı örgülü iken daha çok seviyorum.
Çok uzun vadede katılamam ama görmediğin yerleri söylersen belki haftasonları birlikte gidebiliriz otostop çekiyorum örgü yapabiliyorum tek sorun ankaradayim ama sen istersen ben seninle hertürlü iletişim kurarim likya yolunu yürüdüm bu arada kamp yaparak

İstiyorum,ama önce Likya Yolunu tamamlamam lazım. Döndükten sonra size ulaşmaya çalışacağım.

Öncelikle merhaba. Ben likya yolunu 1 hafta yürüdüm. Vizesiz balkan turuna katılabilirim. Min. para otostop max. eğlence :smiley: Düsturum budur. Trabzonda yaşıyorum telefon kullanıyorum. :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri