Kamp Için Grup Oluşturalım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hayri63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,932

Etiketler
Biz genelde 3 kişi kış kamp ı yapıyoruz ama istanbulda değil genelde yalova veya inönü ercova yaylası taraflarına girmeyi tercih ediyoruz.

Konuyu takipteyim

Biz genelde 3 kişi kış kamp ı yapıyoruz ama istanbulda değil genelde yalova veya inönü ercova yaylası taraflarına girmeyi tercih ediyoruz.

Konuyu takipteyim

Merhaba
Maramara bölgesi kamp yerleri için önerileriniz olur mu. Aracım araziye uygun. Sitelerde çok genel bilgi verilmiş daha çok turistik rehber tadında. Sizin tecrübeleriniz daha değerli olur.

Cok guzel bir fikir. Fakat grup uyelerinin kimlerden olusacaginin da yazmak daha dogru olabilir. Genelde kampci yapanlarin buyuk bir cogunlugu erkeklerden olustugu icin benim gibi esi ve cocugu ile kamp yapanlar boyle bir grup icerisine katilmak istemeyebilir. Bunu belirtmisken kamp grubunuzu aileler katilabilecek sekilde yapiyorsaniz beni de sayabilirisiz.

Cok guzel bir fikir. Fakat grup uyelerinin kimlerden olusacaginin da yazmak daha dogru olabilir. Genelde kampci yapanlarin buyuk bir cogunlugu erkeklerden olustugu icin benim gibi esi ve cocugu ile kamp yapanlar boyle bir grup icerisine katilmak istemeyebilir. Bunu belirtmisken kamp grubunuzu aileler katilabilecek sekilde yapiyorsaniz beni de sayabilirisiz.
Beni de aynı gruba alın. Ben de eşimle yapıyorum kamplarımı ve kafa dengi güzel bir ekip kuramadık gitti :smiley:

İyi günler,yaz aylarında genellikle eşimle birlikte gideriz,ancak kış aylarında hava şartlarının zor olması nedeniyle eşler katılmak istemiyorlar (bizde olduğu gibi) o nedenle ben tek gitmek durumunda kalıyorum.Eşli kamp gidişlerinde sizi de bilgilendireceğim.

Beni de aynı gruba alın. Ben de eşimle yapıyorum kamplarımı ve kafa dengi güzel bir ekip kuramadık gitti :smiley:

bende eşim ve (19) oğlumla gidiyorum size eşlik edebilirim benide sayabirsiniz.
face üzerinde bütün kamp grupları eski arkadaşlardan oluşan koyu gruplaşmalardan oluşur sonradan dail olup alışmak zor oluyor. En güzeli kendimizin oluşturması, ve kampa gelen kalabalık aileler daha iyi eğleniyor.

3 ay önce salda gölü fethiye pamukkale kuşadası gezmiş biri olarak keşan saroz körfezini tek geçerim mükemmel yer cam gibi berrak deniz

Son düzenleme:

Merhaba
Maramara bölgesi kamp yerleri için önerileriniz olur mu. Aracım araziye uygun. Sitelerde çok genel bilgi verilmiş daha çok turistik rehber tadında. Sizin tecrübeleriniz daha değerli olur.

Biz genelde yakın olması açısından genelde çünkü işten çıkıp gidiyoruz izmit yada yalova tarafına gidiyoruz. Kartepede kuzu yayla var wc mevcut. Kartepenin arkasında ercova yaylası var hemen yanında inönü yaylası var. İnönüde su mevcut derme çatma da olsa bi wc de mevcut birde yalovada kurtköy mevkinde bir kamping alanı keşvettik en son orda elektirikde var wc de fiyatıda uygundu. Hatta yalova kamping in videosu da var link i bırakıyorum aşağı incelersin.
Video: https://youtu.be/sAlAc-wzDRY

Ben ufak bir ekip topladım kendime şuan 3 kişiyiz yaş ortalaması 30 ve hepimiz bil. Mühendisiyiz. Yakın bir zamanda kamp yapıcaz bekleriz

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz genelde yakın olması açısından genelde çünkü işten çıkıp gidiyoruz izmit yada yalova tarafına gidiyoruz. Kartepede kuzu yayla var wc mevcut. Kartepenin arkasında ercova yaylası var hemen yanında inönü yaylası var. İnönüde su mevcut derme çatma da olsa bi wc de mevcut birde yalovada kurtköy mevkinde bir kamping alanı keşvettik en son orda elektirikde var wc de fiyatıda uygundu. Hatta yalova kamping in videosu da var link i bırakıyorum aşağı incelersin.
Video: https://youtu.be/sAlAc-wzDRY

İyi akşamlar; wideo'yu izledim çok beğendim.Kamp yaptığınız bölge yalova 'nın tam olarak neresinde acaba? Ben sık sık çınarcığa gidiyorum yazlığım var,fakat kamp yapmayı hiç düşünmemiştim.Tekrar o tarafa kamp düşünürseniz grup olarak gidebiliriz.
Hayri Cönger

Merhaba

İyi akşamlar; wideo'yu izledim çok beğendim.Kamp yaptığınız bölge yalova 'nın tam olarak neresinde acaba? Ben sık sık çınarcığa gidiyorum yazlığım var,fakat kamp yapmayı hiç düşünmemiştim.Tekrar o tarafa kamp düşünürseniz grup olarak gidebiliriz.
Hayri Cönger

Hayri bey kamp alanından termal yaklaşık 20 dk sürüyor öyle söyliyelim. Köy içlerinden Yalova kurt köy yazarsanız mevki olarak anlayabilirsiniz belki bizde navigasyonla gittik yanıtmış olmayayım

özgü bey şimdi haritan dan baktım,dediğiniz gibi termale çok yakın,yani termale giderken sol tarafta kalıyor kurtköy.Doğrusu o taraflara hiç gitmemiştim.Hacımehmet ovasının üst tarafları oluyor.kısmet olur da bir grup oluşturabilirsek hep birlikte gideriz.

özgü bey şimdi haritan dan baktım,dediğiniz gibi termale çok yakın,yani termale giderken sol tarafta kalıyor kurtköy.Doğrusu o taraflara hiç gitmemiştim.Hacımehmet ovasının üst tarafları oluyor.kısmet olur da bir grup oluşturabilirsek hep birlikte gideriz.

aynen termale giderken solda kalıyor.
biz yakınlarda gitmeyi düşünüyoruz. sizede bilgi veririm. ama dediğim gibi biz aniden karar veriyoruz cuma günleri, herşeyimiz aracımızın arkasında hazır halde duruyor alışverişi yapıp yola çıkıyoruz .

aynen termale giderken solda kalıyor.
biz yakınlarda gitmeyi düşünüyoruz. sizede bilgi veririm. ama dediğim gibi biz aniden karar veriyoruz cuma günleri, herşeyimiz aracımızın arkasında hazır halde duruyor alışverişi yapıp yola çıkıyoruz .

benim malzemelerde bagajımda hazır,şayet o gün müsait olursam katılmaktan mutluluk duyarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.