Kamp Için Yemek Takımı Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gizemmsn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,421

Benim yaptığım araştırmalara göre en sağlıklı pişirme araçları,granit ya da çelik malzemeden yapılmış ürünler.Teflon en tehlikelisi,kullanımdan kısa süre sonra gözle görülebilir şekilde ayrılıp pişirdiklerinize karışıyor.

Benim yaptığım araştırmalara göre en sağlıklı pişirme araçları,granit ya da çelik malzemeden yapılmış ürünler.Teflon en tehlikelisi,kullanımdan kısa süre sonra gözle görülebilir şekilde ayrılıp pişirdiklerinize karışıyor.
Haklısınız kanserojen ama hayat böyle Malesef her şeyde var fakat çizilince veya eskiyince risk artıyor dolayısıyla atıyoruz yenisini alıyoruz önlemimiz bu şekilde

Haklısınız en sağlıklısı bu ürünler fakat fiyatları biraz tuzlu, öğrenci olduğumuz için şu an o kadar bütçemiz yok, ileride inşallah nasip olurda bu malzemelerden üretilmiş bir pişirme seti alırız :smiley: Katkılarınız için teşekkür ederim:smiley:

biraz zaman geçmiş ama umarım cevap alabiliirm... Kaplamasız (emaye,teflon vs) döküm tava marka olarak ne önerirsiniz? hem odun ateşinde hemde tüp üzerinde kullanabileceğim bir şey arıyorum...

Özellikle bir marka önerim yok, bana göre markalar arasında dikkate alınacak bir fark yok. Fiyat ve boyut olarak hangisi işinize gelirse onu kullanın. Ancak kullandığım ve çok memnun olduğum pratik bir çözüm önerim var. Biz eski tost makinesinin çıkarılabilir plakalarını kullanıyoruz. Evde yoksa tamircilerden ya da eskicilerden bulunabilir. Pazarlarda satılan ocak üstü aletleri de küçümsemeyin :smiley: Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR