Kamp Ocağı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pcexpertt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,100

pcexpertt

Ana Kamp
http://www.hepsiburada.com/liste/orgaz-metal-govdeli-kamp-ocak-k190/productDetails.aspx?productId=outandk190&categoryId=352909&SKU=OUTANDK190

Linkteki ocağı alacağım fakat bu konu hakkında çok bilgim yok aslında kamp ocağını kendim yapmayı planlıyorum ama alternatif olarakta almak istiyorum. Şoruma gelince bunu alınca birde kartuş falan mı almak gerek ? yoksa direk çalışıyor mu ? detaylı bilgi verirseniz sevinirim

Etiketler
Ynt: Kamp Ocağı

Linkteki ocagı kullanmanız için uygun boyuttaki gaz kartuşuda gereklidir.
Alttaki siyah bölümü açıp gövdenin içine kartuşu yerleştirip tekrar siyah ile sıkıca kapatıp kullanıyorsunuz,kolay gelsin

Bu Tip Ocaklarda kullanacağın Gaz Kartuşu pahalıya gelebilir kamp ocakları çok çeşitlidir. İleride kullanırken ekonomik olması için Benzinli ocak çeşitleri daha ekonomik olabilir internette çok çeşitli av malzemeleri satan mağazaları taramanı öneririm.O kadar çok çeşit varki kullanım amaçlarını iyi belirlersen daha isabetli karar verebilirsin.Coleman ve rus ocakları çok kaliteli.

tahalotr' Alıntı:
Aslında kendin yapabiliyorsan yap çünkü bunlardan bazıları yeterince ısı sağlamıyorlar.

Hocam yaptım aslında fakat çok ısı sağlamıyor 1 litre suyu yaklaşık 15 dakikada kaynatıyo yeterli diye düşünüyorum aslında fakat geliştirebilirsem almayacağım yoksa alabilirim

ince999' Alıntı:
Linkteki ocagı kullanmanız için uygun boyuttaki gaz kartuşuda gereklidir.
Alttaki siyah bölümü açıp gövdenin içine kartuşu yerleştirip tekrar siyah ile sıkıca kapatıp kullanıyorsunuz,kolay gelsin

http://www.hepsiburada.com/liste/orgaz-kt190-kamp-ocagi-kartusu/productDetails.aspx?productId=outandkt190&categoryId=352909&SKU=OUTANDKT190

bu kartuş ile uyumlu mu ? birde uyumlu ise nekadar süre ısı sağlar

abucam' Alıntı:
Bu Tip Ocaklarda kullanacağın Gaz Kartuşu pahalıya gelebilir kamp ocakları çok çeşitlidir. İleride kullanırken ekonomik olması için Benzinli ocak çeşitleri daha ekonomik olabilir internette çok çeşitli av malzemeleri satan mağazaları taramanı öneririm.O kadar çok çeşit varki kullanım amaçlarını iyi belirlersen daha isabetli karar verebilirsin.Coleman ve rus ocakları çok kaliteli.

hocam kartuşa baktım şuanda 7 tl gözüküyor. kullanım amacı 1 haftalığına ilk kampımı gerçekleştiricem orada kullanıcam

pcexpertt' Alıntı:
Hocam yaptım aslında fakat çok ısı sağlamıyor 1 litre suyu yaklaşık 15 dakikada kaynatıyo yeterli diye düşünüyorum aslında fakat geliştirebilirsem almayacağım yoksa alabilirim
aynen almana gerek kalmayabilir ama seni yarı yolda bırakmayacaksa iyi olur ;D ;D

pcexpertt' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/liste/orgaz-metal-govdeli-kamp-ocak-k190/productDetails.aspx?productId=outandk190&categoryId=352909&SKU=OUTANDK190

Linkteki ocağı alacağım fakat bu konu hakkında çok bilgim yok aslında kamp ocağını kendim yapmayı planlıyorum ama alternatif olarakta almak istiyorum. Şoruma gelince bunu alınca birde kartuş falan mı almak gerek ? yoksa direk çalışıyor mu ? detaylı bilgi verirseniz sevinirim
merhaba
lınktekı ocağı bende kullanıyorum.Dediğin gibi pişirme ve kaynama süresi uzun.mesela patates kızartması yapamadım.çözüm olarak size şunu öneririm yerin müsait ise tekli setüstü ocakla beraber piknik tüpünü öneririm.yok yerim dar dersen propanla çalışan http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-karavan-karavan-tekne-kamp-ocak-203198571/detay bu ocaklardan öneririm tekli ve ikili olanı mevcuk suyu 5 dadikada kaynatıyor bilgiler kulaktan duyma değil tecrübe deneme yanılma yolu ile teşekkürler...

kastelli' Alıntı:
merhaba
lınktekı ocağı bende kullanıyorum.Dediğin gibi pişirme ve kaynama süresi uzun.mesela patates kızartması yapamadım.çözüm olarak size şunu öneririm yerin müsait ise tekli setüstü ocakla beraber piknik tüpünü öneririm.yok yerim dar dersen propanla çalışan http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-karavan-karavan-tekne-kamp-ocak-203198571/detay bu ocaklardan öneririm tekli ve ikili olanı mevcuk suyu 5 dadikada kaynatıyor bilgiler kulaktan duyma değil tecrübe deneme yanılma yolu ile teşekkürler...
hocam buda soğukta nazlanıyor.ben dededen kalma gaz ocağı kullanıyorum :smiley: fitilli.hiç kasmadan her işimi görüyor.tavsiye ederim.tabi bu dedi
ğim araçla gidilecekse.yanlış anlaşılmasın.saygılarımla

aynı ocagı bana yıgenım hedıye ettı cok memenun onda aynısının bır boy buyugu var onda cok memnun ıs yerınde sabah cayını onda yaptı benım cok hosuma gıttı ben henuz kullanmadım arabanın bagajına koydum yedek tupunden alacagım uzun yola cok gıdıyorum yolda kullanacagım..

farklı bir konsepti olan odun ateşiyle hem yemek yapıp hemde telefonunuzu şarj edebileceğiniz bir cihaz. benim çok hoşuma gidiyor almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz hoşuma gitmiyor :smiley:

http://biolitestove.com/

erdinc-allı' Alıntı:
Ben Nurgaz diye bir ürün kullanıyorum. bunun biraz derli toplusu, idare ediyor. sahilde balık tava bile yaptım. yedek tupleri de bulunuyor. Büyük marketlerde fuarlarda bulabilirsiniz.

link atma şansınız var mı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR