Kamp Yaptığım Süper Yerler Ve Koordinatları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan inzell Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,555

inzell

Ana Kamp
IMG 7260252520kopya 20140630 182407252520kopya IMG 5174252520kopya IMG 7400252520kopya IMG 7569252520kopya IMG 6056252520kopya

Şimdiye kadar kamp yaptığım yerlerin çoğunu haritada paylaştım. Bu yerlerin ortak özelliği, tamamının ücretsiz oluşu. Bir kampinge pansiyon parası vermenin anlamsız geldiği gibi aynı zamanda pek keyifsiz yerlerdir bana göre. Tecrübe edip onayladığım bu güzel kamp alanlarına giderseniz eğer, lütfen toparlandıktan sonra iz bırakmadığınızdan emin olun. Mümkünse ateş yakmayın ve uzun süre kalmayın. Özel şahsa ait olan yerlerde mutlaka izin alın, izin alamazsanız farklı bir yer bakının. Bizim bir arkadaş kalmıştı ama demeyim. Bu dünya hepimizin; sahip çıkın ve kıymetini bilmeyenlere mutlaka engel olun.

http://www.motorumla.net/kamp-yerlerim-ve-koordinatlari/

Etiketler
IMG 7260252520kopya 20140630 182407252520kopya IMG 5174252520kopya IMG 7400252520kopya IMG 7569252520kopya IMG 6056252520kopya

Şimdiye kadar kamp yaptığım yerlerin çoğunu haritada paylaştım. Bu yerlerin ortak özelliği, tamamının ücretsiz oluşu. Bir kampinge pansiyon parası vermenin anlamsız geldiği gibi aynı zamanda pek keyifsiz yerlerdir bana göre. Tecrübe edip onayladığım bu güzel kamp alanlarına giderseniz eğer, lütfen toparlandıktan sonra iz bırakmadığınızdan emin olun. Mümkünse ateş yakmayın ve uzun süre kalmayın. Özel şahsa ait olan yerlerde mutlaka izin alın, izin alamazsanız farklı bir yer bakının. Bizim bir arkadaş kalmıştı ama demeyim. Bu dünya hepimizin; sahip çıkın ve kıymetini bilmeyenlere mutlaka engel olun.

http://www.motorumla.net/kamp-yerlerim-ve-koordinatlari/

Alp kardeşim harika geziler yapmışsın paylaşım için teşekkürler. Gezilerin ve kampların daim olsun.

Sitenizdeki yazıları bir kaç hafta önce okumuştum, çok bilgilendirici paylaşımlar. Facebook'tan da bir soru sordum yanıt bulabileceğimi düşündüğünüz bir yanıt verdiniz tabi ben o linkten o yanıtı bulamadım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR