"kamping Ve Trekking" Whatsapp Grubu Var!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sametti Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,527

sametti

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Arkadaşlar herkese Merhaba,

Gezenbilir üzerinden tanıştığımız arkadaşlar ile yine gezenbilir üzerinden bir whatsapp grubu oluşturduk. Bu grup 7-8 aydır faal olarak devam etmekte. Buradan kamp ve trekking organize ediyoruz . Gerek malzeme konusunda gerek tecrübelerimiz konusunda fikir ve bilgi alışverişi yapıyoruz. Kişilerin müsaitlik durumuna göre faaliyet yapılıyor. Katılmak isteyen var ise özelden mesaj atabilir..Grup üyelerinin genel lokasyon İstanbul'dur.

Saygı ve sevgilerimle...

Arkadaşlar herkese Merhaba,

Gezenbilir üzerinden tanıştığımız arkadaşlar ile yine gezenbilir üzerinden bir whatsapp grubu oluşturduk. Bu grup 7-8 aydır faal olarak devam etmekte. Buradan kamp ve trekking organize ediyoruz . Gerek malzeme konusunda gerek tecrübelerimiz konusunda fikir ve bilgi alışverişi yapıyoruz. Kişilerin müsaitlik durumuna göre faaliyet yapılıyor. Katılmak isteyen var ise özelden mesaj atabilir..Grup üyelerinin genel lokasyon İstanbul'dur.

Saygı ve sevgilerimle...
Merhabalar,
Bende Whatsup grubunuza katılmak isterim. Teşekkürler.

Hele bir sorun bir sorun. geçen sene bir yere gittinizmi Koca bir hayır.. . TIRT
Merhabalar, grubumuzda genelden çalışan, ailesi olan insanlar var o yüzden müsaitlik olmayabiliyor..Grubun kuruluş amacı arkadaş ortamı oluşturmak ve birbirimize bir şeyler danışmak,konuşmak,sohbet etmek...Tabi ki her hafta sonu faaliyet olmuyor. Anladığım kadarı ile siz gruba dahil olup çıkmışsınız yanlış anladıysam kusura bakmayın.

Faaliyetler yapılırken whatsapp grubunda olan tüm kişilerin gelmesini beklemek mantıksız olacaktır. Siz bir faaliyet plandınızda gelen mi olmadı? Herkes müsaitlik durumuna göre tarih belirleyip planını açıklıyor. Müsait olan gitmek isteyen katılım gösteriyor. Bu 2 kişilik bir faaliyet yada 10 kişilik bir faaliyet olabilir. Grupta bulunan arkadaşlarımdan bir şey beklemeniz haksızlık olacaktır diye düşünüyorum. Bir kaç defa faaliyet organize edip hiç katılım olmadı kimse ilgilenmedi derseniz belki size hak verirdim.

Biz burada bir tur veya gezi kulübü gibi çalışmıyoruz tamamen amatörce arkadaş ortamı oluşturup bir şeyler yapmak öncelikli amacımız...
Eğer her hafta bir organizasyon istiyorsanız ücretli kulüpleri takip etmenizi tavsiye ederim.

NOT: Grupta şuan 21 kişi var.
NOT2: 18-19 Mart tarihlerine Terkos Gölüne kamp planlanmaktadır.(Değişebilir yer ve tarih)

Ben bu amaçla kampçıları organize etmek için web sitesi bile kurdum. www.ucuzgezi.com Kamp yapmak isteyen şu şu günlerde müsaitim yazar ve o gün müsait olanlarla eyleme girişir.. Lakin hep kamplarıma tek başına gitmek zorunda kaldım. Geleceğim diyenler ya telefonlarını kapattılar ya da son dakika bahane uydurdular. Onların yüzünden kendi programımı değiştirdiğim için gidemediğim bile oldu. Bunun sebebi olarak insanların birbirlerini tanımaması ve güvenmemesi olduğunu düşünüyorum. Ben yine bana ait Türkiyenin tek dalgıç formu www.scubatr.com sitesi üzerinden zamanında pek çok arkadaşı toplayarak dalış organizasyonları düzenledim. Katılım çok oluyordu. Kar amaçlı değildi ve herkes kendi arkadaşlarını getirirdi. Çok güzel keyifli anılar ve fotoğraflar kaldı geride. Gelin kamp kuralım yada siz kurun ve fotoğrafları www.ucuzgezi.com da paylaşalım. Fotoğrafları görenler koşar gelir. Bunu gezenbilirde yapabilir fakat bu siteye konan fotoğraflar durmuyor benim sitemde fotoğraflar anılar yok olmaz. Yaptığımız o keyifli dalışların fotoğrafları yıllar geçse de orada yayınlanmaya devam eder. Dalgıçlarda benim sitemi bilir.. Eskisi kadar ilgilenemesemde fotoğraflar videolar burada buyrun inceleyin Örneğin

Bir zamanlar scubatr.com ailesiyle Kefken Dalış noktamız Aralık ayında

scubatr.com Kocaeli Değirmendere Batıkşehir Dalışı Fotoları

Kocaeli Değirmendere Deprem Enkazı Batıkşehir Dalış Noktası ve Videoları

Ben bu amaçla kampçıları organize etmek için web sitesi bile kurdum. www.ucuzgezi.com Kamp yapmak isteyen şu şu günlerde müsaitim yazar ve o gün müsait olanlarla eyleme girişir.. Lakin hep kamplarıma tek başına gitmek zorunda kaldım. Geleceğim diyenler ya telefonlarını kapattılar ya da son dakika bahane uydurdular. Onların yüzünden kendi programımı değiştirdiğim için gidemediğim bile oldu. Bunun sebebi olarak insanların birbirlerini tanımaması ve güvenmemesi olduğunu düşünüyorum. Ben yine bana ait Türkiyenin tek dalgıç formu www.scubatr.com sitesi üzerinden zamanında pek çok arkadaşı toplayarak dalış organizasyonları düzenledim. Katılım çok oluyordu. Kar amaçlı değildi ve herkes kendi arkadaşlarını getirirdi. Çok güzel keyifli anılar ve fotoğraflar kaldı geride. Gelin kamp kuralım yada siz kurun ve fotoğrafları www.ucuzgezi.com da paylaşalım. Fotoğrafları görenler koşar gelir. Bunu gezenbilirde yapabilir fakat bu siteye konan fotoğraflar durmuyor benim sitemde fotoğraflar anılar yok olmaz. Yaptığımız o keyifli dalışların fotoğrafları yıllar geçse de orada yayınlanmaya devam eder. Dalgıçlarda benim sitemi bilir.. Eskisi kadar ilgilenemesemde fotoğraflar videolar burada buyrun inceleyin Örneğin

Bir zamanlar scubatr.com ailesiyle Kefken Dalış noktamız Aralık ayında

scubatr.com Kocaeli Değirmendere Batıkşehir Dalışı Fotoları

Kocaeli Değirmendere Deprem Enkazı Batıkşehir Dalış Noktası ve Videoları
Size kamplarınızda iyi eğlenceler. Herkes çalışma hayatında olduğundan dolayı zaman buldukça organizasyon yapıyoruz biz. Fotoğraflarımızı zaten kendi içimizde paylaşıyoruz. O yüzden herhangi bir internet sitesinde paylaşma ihtiyacı duymadık bu zamana kadar. Teklifiniz için teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri