Kampta Tamirat / Kendin Yap Işleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nkorhank Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,193

nkorhank

Ana Kamp
Evde cok keyif aldığım matkap, taslama gibi işleri yapamıyorum. Kampa gittiğimde hem kamp hem de bu tarz kendin yap işleri ile uğraşmak istiyorum.

Hem ev kirlenmez hem komşular rahatsız olmaz. Bu tarz elektrikli aletlere enerji için gazlı jenaratör haricinde ne önerirsiniz?

Ups yani kesintisiz güç kaynakları kullanılabilir mi.? Her bir elektrikli aletim 750w civarında olacak.

Etiketler

Evinizi kirletmek istemediğiniz gibi kamp yaptığınız yerin de kirlenmemesini istemez misiniz?
Bu sorunun geleceginden emindim matkapla delecegim ya metaldir ya kalas vs. Evde istemeyip dogaya ucacak ya talaştır ya demir tozu. O da bir kaşık dolusu demir tozu olmaz bile. Yani evi kirletmesin dediğim kimyasal birşey yada dogada naturel olmayacak birşey değil. Ambalaj artığı felan tabi ki kastedmedim. O evde zaten o dediğim tarzda birşey olmaz. Bunları soylemeye bile gerek yok da yine de açıkladım. Özü anlayalım özü koruyalım

Araç için invertör ler var 12 giriş 220volt çıkış. Kaliteli birşey alırsan işini görür.whatsapp gurubuna benide ekleye bilirsin.0552 446 19 29

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR