Karadeniz Kıyısından Çatalca Ormanlı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan the venturer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,104

the venturer

Kamp III
Hepinize merhaba.Kısa bir süre önce siteden Reha Bey'le gerçekleştirdiğimiz gezi ve onun çekmiş olduğu (ben sadece motor sürdüm)fotoğraflardan bazılarını,ondan izin alarak sizinle paylaşmak istedim.
Sitenizde yeni sayılırım.Girmeye pek fırsatım olmuyor maalesef fakat gerek içerik, gerekse seviye olarak oldukça ağırbaşlı bir site.Ben GPS cihazları ve harita yazılımları hakkında birşeyler ararken,bu siteyle tanışma fırsatım oldu ve hemen üye oldum.Aradığım bilgileri ve gerekli yardımı fazlasıyla edindim-burada Reha Bey'e tekrar teşekkür ederim.Kendisinin bana bayağı yardımı dokundu.İşim dolayısıyla Trakya'da ikamet ediyorum.Ve buralar bana motosiklet aldırttı.Yaz kış farketmez biniyorum.Aşağıdaki resimler bunun örneğidir.O gün yaklaşık 160 km sağanak yağmur altında motora bindim.Hatta Reha Bey'in aracıyla gezme teklifini bazen de düşündüm.Fakat benim için çok büyük bir tecrübe oldu.Sanırım bu kadar yazı yeter.Sıktıysam kusura bakmayın.
31ij4.jpg

29nb9.jpg

32pt3.jpg

28jm5.jpg

35uf0.jpg

37vk0.jpg

06wz7.jpg

07ge6.jpg

09ax8.jpg

11rr6.jpg

13xs1.jpg

15za6.jpg

16kk4.jpg

20sp2.jpg

22vs2.jpg

40wg2.jpg

42qa0.jpg

44vp3.jpg

45hq5.jpg

46ip0.jpg

Böylesine yağmurlu ve kasvetli bir mübarek Ramazan gününde gezi,ancak bu kadar olur.Bu gezide rota Çatalca Ormanlı'dan başlayarak Karadeniz kıyısı boyunca batıya doğruydu.Olumsuzluklara rağmen, bir nev'i başardık da.Telafisini yapacağız zaten.
Sizleri buralara da bekliyorum.
Hepimiz için güvenli ve keyifli sürüşler diliyorum.

Etiketler
Ynt: Karadeniz Kıyısından Çatalca Ormanlı

kasvetli görünsede zevkli bir gezi olduğu belli.
Yeri değil fakat kullandığınız motor F650,bende almak istiyorum.Motorunuz hakkındaki düşüncelerinizi memnun olup olmadığınız taraflarınızı öğrenmek isterim.
Nice keyifli geziler diliyorum.

Sorunuzun burası ile ilgisi olmadığı için size özel mesaj attım.

kuroscu' Alıntı:
yagmurda gezmek güzeldir hele orman ve denizin iç içe oldugu yerlerde
Kesinlikle....Sizleri de buralara bekleriz.
Yarın ki rota:meteoroloji müdürlüğünün radar noktaları.eğer isterseniz;rotaları da ekleyebilirim.

teşekkürler güzel paylaşım, 4.fotoda bizim köydeki evde birazcık çıkmış sağ tarafında... zaten konuya ilk baktığım anda torluk resimlerinden bizim köy olduğunu anlar gibi olmuştum. tekrar teşekkürler.

actyon sports 4x4' Alıntı:
teşekkürler güzel paylaşım, 4.fotoda bizim köydeki evde birazcık çıkmış sağ tarafında... zaten konuya ilk baktığım anda torluk resimlerinden bizim köy olduğunu anlar gibi olmuştum. tekrar teşekkürler.
Beğendiğinize sevindim. Torluklar Hallaçlı köyünden, ev resimleri ise Karamandere'den.

güzel paylaşım yağmurda motor kullanmak hem zevkli hemde tehlikeli ama değiyo bazenn

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri