Karanımızla Alışma Isınma Gezileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan maranga44 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 68
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,922

Etiketler
Silifke çevresi bizim hemen her Türkiye gezisinde zevkle kaldığımız yerler. Güzel resimler için teşekkürler. Gezinizin neşeli geçmesini dilerim.
teşekkür ederim iyi dilekleriniz için evet silifke de almanyadan gelen iki karavancı dostumuz bize çok sıcak davrandılar.ama iletişim zayıf olunca fazla kalamadık.

Keyifli bir gezi dilerim.

Bisiklet hırsızlığı için 2 yıldır arkadaşımın önerisini uyguluyorum, seleleri söküp bagajda tutuyorum.
çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için .çalınma olaylarına karşı koltukları sökmek çok mantıklı.ama ben bundan sonra bisikletlere kılıf yaptırıp katlayıp karavanın içinde muhafaza etmeyi düşünüyorum.

güzel gezi olmuş. darısı başımıza. çalışan insanların gezisi de kısa ve yoğun oluyor böyle tabi..
ben de daha vakit ayırıp 2 hafta önce söktüğüm karavan buzdolabını toplayamadım. hafta sonları bile yoğun geçiyor...
bu arada katlanır bisikletleriniz çok güzel.. bende de var bi tane. sürekli bagajımda gezdiriyorum.
çok teşekkür ederim.evet çalışanlar için tatilkısa oluyor mağlesef. katlanır bisiklet çok güzel otomobile karavan here yere kolayca sığıyor.umarım siz budolabınızı kısa sürede çözümlerisiniz.

Hızlı bir tur olmuş, ama karavanın içinde bir kaç saat geçirmek bile insana keyif veriyorken, Eminim bu gezi çok keyifli olmuştur. Silifke- Alanya arasında yol çalışması vardı, bitmiş mi? aslında eski yol bana göre çok keyifliydi ama, sürekli o yolu kullananlar için yeni bir yol sanırım gerekliydi...
Ben de geçen hafta eşime bir katlanır bisiklet aldım. Kendisi daha rahat kullanabildiği için bunu tercih etti. Gezilerde bol bol kullanmayı hayal ediyoruz.
Paylaşımınız için teşekkürler :smiley:

Sanırım sistem hatası nedeniyle aynı mesaj 2 kez yayınlanmış,
Paylaşımınız için tekrar teşekkürler :smiley:

evet haklısınız karavanda kısa süre geçirmek bile bana çok keyif veriyor.özel çalışmam dolayısı ile çok uzun süreli geziler yapamıyorum. beş günlük bir gezi için yaklaşık 2000km yol yaptım ..kullanmasam bile karavınımın olmasından çok memnunum.silifke alanya arasında yol eskiye göre iyi .ama yol bitmemiş.perişan olduk.yol hem çok dar hemde virajlı.katlanır bisikletle karavan sayesinde tanıştım.hayatımın bir parçası oldu. artık az araba kullanıyorum.her gün 13-13 km bisiklet kullanıyorum.ama karavının dışındamı içindemi taşısam karar veremedim.siz ne marka bisiklet aldınız bilmiyorum. bende bir tane dahon bir tane tern var ikisindende çok menumun.iyi geziler haşmet bey

evet haklısınız karavanda kısa süre geçirmek bile bana çok keyif veriyor.özel çalışmam dolayısı ile çok uzun süreli geziler yapamıyorum. beş günlük bir gezi için yaklaşık 2000km yol yaptım ..kullanmasam bile karavınımın olmasından çok memnunum.silifke alanya arasında yol eskiye göre iyi .ama yol bitmemiş.perişan olduk.yol hem çok dar hemde virajlı.katlanır bisikletle karavan sayesinde tanıştım.hayatımın bir parçası oldu. artık az araba kullanıyorum.her gün 13-13 km bisiklet kullanıyorum.ama karavının dışındamı içindemi taşısam karar veremedim.siz ne marka bisiklet aldınız bilmiyorum. bende bir tane dahon bir tane tern var ikisindende çok menumun.iyi geziler haşmet bey
Biz de tern marka aldık ama sizinkiler biraz daha ufak görünüyor. Belki model farkı vardır, belki de fotoğraf nedeniyle yanılıyorumdur.

20160409 191508
Bizim bisikletlerimiz bunlar;

Benim bisikletin aynısı tren link d8 gibi duruyor. Çok güzel bir bisiklet tek eksi yanı selesi sert.selle royal sele kılıfı alırsanız süper olur.katlanır bisiklet

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Katlanır bisiklet dik oturma pozisyonundan dolayı sürüşü daha rahat.dezantajı küçük ve ince tekerden dolayı en ufak çukur ve tümsekte hem çok hissettiriyor hemde düşme ihtimali çok yüksen o nedenle dikkatli olmak gerekiyor.bisikketiniz hayırlı olsun doğru seçim.resimden kaynaklı benim bisiklet küçük duruyor her ikiside 20 jant

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

maranga44 , merhaba , öncelikle memlekette ilk karavancı olmanız beni ziyadesiyle sevindirdi, yaklaşık 2 senedir Gezenbilir ailesindeyim, ilerde yapacağım karavan ve kamp hayallerim için zemin hazırlayıp bilgi topluyorum, Malatya da bu imkan hiiçç olmadığı için gezenbilir ufkumu genişletti, dediğim gibi aileden olunca diğer üyelerin yaptığı deneyimler bizede biraz geçiyor, demeyim kazanmaya çalışıyorum. sizide ayrıca tebrik ederim , karavan demek özgürlük demektir. seyahatlerinizde hayırlı yollar ve mutlu geziler yapmanızı diliyorum.

Levent bey ismim Eyyüp Araştıma hastanesinde çalışıyorum. fuzuli cd. de veteriner hekim olduğunuzu biliyorum. inşallah uygun olursanız , çayınızı içmeye gelirim;) biraz bilgi verirsiniz deneyimlerinizden teşşekür edrim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri