Karantina Günlerinde Dostlardan Haber Almanın Önemi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,131

drares

Haşmet Kalkancı
Yer
Aydın
Merhaba arkadaşlar, siteye üye olalı 15 seneyi geçti. Burada bir çok kişiyle tanışma fırsatını elde ettim. Corona virus salgını nedeniyle bir çok kişinin sağlık durumunu merak etmekteyim. Eminim benimle aynı duyguları bir çoğumuz paylaşıyor. Bu başlığı o nedenle açtım. Herkes çok kısa bir iki cümle ile de olsa sağlık durumu hakkında bilgi verirse mutluluk duyacağım.
Öncelikle ben ve ailem sağlılklıyız .Sizlerin de sağlık haberlerini ümitle bekliyoruz :smiley:

Allaha şükür iyiyiz.
Bir sağlık sorunu yok.
Yakalananlara Allah şifa versin.

Kovid sayesinde, yargıç olup kendimize ev hapsi cezası verdik.

Kovid tehditinde,gir evine rahatına bak
Bide dön gör ülkenin bahtına
Seni geliri kesilenler anlayacak da
Dön memleketin haline bak

Hadi ülkemi vurdun da
Söyle kim kimin umrunda
Yakalanan yatıyor yoğun bakımda
Bir saygı gösterin sağlık çalışanlarına

Doktor biraz dur başucumda
Kanter kalmışım yatağımda
Yardım et,Azrail göz kırpmasın
Yaşam tekrar bize kucak açsın

Vicdanı koyduk tozlu rafın altına
Destek verilecek dendi, koştuk resmi kurumlara
Fakirin paradan haberi yok ama
Zenginin koy banka hesabına

Borçlar geliri aşmışsa
Geçim derdi düşüncelerini sarmışsa
Kovid kapıda durmuşsa
Ecel sonumuz olmuşsa

(Gece Golgenin Rahatina Bak şarkı sözlerinden çarpıtarak oluşturdum)
Bu ülke insanı zor günleride atlatacak dayanıklığa,sabıra,inanca ve dayanışmaya sahiptir.
Tarih boyunca da bu hep olmuştur.

Son düzenleme:

Merhaba, öncelikle sağlık haberlerini aldığımız dostlarımıza teşekkür ediyorum. İyi olduklarını duymak hepimizi mutlu etti.
Ancak bu mesajı şu an itibarı ile 172 kişi okumuşken 7 kişi tarafından yanıtlanılmış olması da düşündürücü.
Sosyal medyada karavanla ilgili basit bir konuda bile bundan çok daha fazla yanıt alınıyor...

Merhaba.
Evdeyiz . Malum sebebi önemsediğimiz için kuralları ciddiye alıyoruz ve harfiyyen uygulamaya gayret ediyoruz. Sağlığımız iyi . Yakın aile efradım da sağlıklılar .
Umudum ; Akıllıca ve içinde iyi niyet ve sevgi algıladığım bu başlık altında sevgili dostlarımızın da sağlık haberlerını akuyabilecegiz . Tanıdık - tanımadık herkesten hayırlı haberler bekliyoruz .
Sağlıklı günler.

Merhaba.
Evdeyiz . Malum sebebi önemsediğimiz için kuralları ciddiye alıyoruz ve harfiyyen uygulamaya gayret ediyoruz. Sağlığımız iyi . Yakın aile efradım da sağlıklılar .
Umudum ; Akıllıca ve içinde iyi niyet ve sevgi algıladığım bu başlık altında sevgili dostlarımızın da sağlık haberlerını akuyabilecegiz . Tanıdık - tanımadık herkesten hayırlı haberler bekliyoruz .
Sağlıklı günler.
Mehmet Bey Abicim,
Sizden haber almak güzel.
Selamlar.

haşmet bey, çok şükür bizde de bir sıkıntı yok. sizin şahsınızda tüm dostlara selam olsun.

yanlış hatırlamıyorsam sayın ince bir mesajında yurt dışına (bulgaristan'a) çıkmaktan bahsetmişti. inşallah sağlıkla ilgili bir sorunu yoktur, internet bağlantısı ile ilgili problem vardır diye ümit ediyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri