Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 139
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,414

Etiketler
Ben şöyle tahmin ediyorum :

Plaka orijinal !!.
Zaten hanımefendinin Balıkesir adresini vermesine sebep te o bu :smiley:

Araç gerçekten 10 AAA XX plakalı.
10 hariç diğerlerini çizmiş...
Bilgisayarda Seval Hanımefendinin :smiley: o kadar düzgün plaka montaj yapacağını zannetmiyorum;
ama kesin konuşamam, sadece zan.

Ama araştırmacı olduğu kesin.
Balıkesir İline Ait Plaka Harf Grubu Rehberi Listesi Güncellenmiştir. | İktisadi Dayanışma | İktisadi Haber Ajansı

Buradan incelemiş, 10 AAA XX Bandırmanın kullandığı plaka gurubu.
Kalkıp da adresi mesela; Balıkesir, Kepsut yazmamış,
zira orada plakalar tek harfli, bence oralara kadar incelemiş Hanımefendi :smiley: .

İki konuyu merak ediyorum:
1- Arayan arkadaşımız oldumu acaba?
İşe hanım da katmışlar mı,yoksa eşim meşgul, ben cevaplandırayım mı diyor beyefendi... :(
2- Resmin orijinalini bulan var mı ?
Bu resmin orijinalini bulan rakadaşımız,lütfen yayınlasın.

İşinin ustası adamlar ... :(

Ben iki saat kadar uğraştım, galiba 1000 üzeri resim baktım, orijinallerini bu sefer maalesef bulamadım. :confused: Sanırım daha evvel indirdikleri resimleri, o araçların satılıp resimlerinin kaldırılmasından sonra bu siteye yüklüyorlar ? Resimlerdeki bütün olası bilgiler de temizlenmiş. Belki orjilaninde de yoktu ?

Fakat Şadan beyin de dediği gibi, nedense mizansende acemice çarşaflamışlar !
Açıkcası Bandırma’ya bu kadar kar yağdığını bilmiyordum :p ( Damın eğimine bakın ! )

Eh, bunu da yutan varsa, artık bizden de kabahat gitti demektir.

66CCF9AC B67F 46DE B13E B3EC8D5D33E7

Son düzenleme:

Ben iki saat kadar uğraştım, galiba 1000 üzeri resim baktım, orijinallerini bu sefer maalesef bulamadım. :confused: Sanırım daha evvel indirdikleri resimleri, o araçların satılıp resimlerinin kaldırılmasından sonra bu siteye yüklüyorlar ? Resimlerdeki bütün olası bilgiler de temizlenmiş. Belki orjilaninde de yoktu ?

Fakat Şadan beyin de dediği gibi, nedense mizansende acemice çarşaflamışlar !
Açıkcası Bandırma’ya bu kadar kar yağdığını bilmiyordum :p ( Damın eğimine bakın ! )

Eh, bunu da yutan varsa, artık bizden de kabahat gitti demektir.

Ekli dosyayı görüntüle 67825
Plakanın üzerinde ülke kodu olan yerde de editleme yapılmış. Ama TR yazamamış. Hollanda plakalı gibi duruyor ama Hollanda da 10 ile başlayan plaka yok sanırım.
Cakma cekme

Son düzenleme:

İyi yakalmışsınız, tebrikler.
Hanımefendi .. :( .... bilgisayarda çaılşmış demek ki..

Ee tebrik etmek lazım, mesleklerine saygı duyuyorlar !!!

Bir de arayan olsa.. :smiley:
O macerayı da bir dinlesek.

Ynt: Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

Üç dört ay önce bende böyle avrupa ve uygun fiyatlı bir karavan görünce çok heyecanlanmıştım.Sanırım Karadeniz in bir ilçesinde idi.Prensibim iyice araştırmadan hiç bir işe atlamam.Karavanın resmindeki markadan yola çıkarak araştırma yaparken aynı resimlere yabancı bir ilan sitesinde rastladım.Gece 22 sıraları filandı.Adama telefon açtım hafta sonu geleceğimi söyledim.Yarın kapora çıkarayım dedim.O ısrarla şimdi gece vakti gidip bankamatikten kapora yollamamı istedi.Karavanı bana rezerve et yarın sabah çıkaracağım dedim tamam deyip kapattık.Ertesi gün ben aramadım tabi, öğleye doğru o aradı karavanı alacakmısın kapora çıkaracaktın dedi.Ben de bu karavan sende mi emin misin dedim.Biz Egeliler Karadenizlileri mert sözüne güvenilir insanlar olarak tanıdık şimdiye kadar utanmıyormusun böyle sahtekarlık yapmaya dedim.Pat kapattı.
Gene aradan 1 ay kadar sonra aynı tarzdan bir ilana mesaj yazdım.Karavanınızı çok beğendim ama ayrıntılı bir kaç tane daha fotoğraf yollayın hemen 1000 Tl kapora çıkarıp rezerve edeyim dedim.Hala bekliyorum ;D
kardeşim bi tomar para veriyoruz bildik yerlerden ve markalardan edinmek lazım diye düşünüyorum

Avondale Leda Grampıan Avrupa Karavan Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 705114592

NİĞDE Çamardı ilçesi DEMİRKAZIK köyü çok güzel bir yermiş..
DENİZ kenarı, şahane palmiye görüntüleri.. :smiley:)
Ayrıca karavan yaşına göre müthiş bakımlı, inanılmaz temizlikte..
Hemen kapora yollayıp, ayırtmakta yarar var, hemen kapılacak bir karavan !
98 demiş arkadaşımız ama zannedrim yanlış, 2016 - 2017 olmalı !
Bence bir arkadaşımız, DemirKAZIK köyüne gidip bu karavanı görmeli.
Hem de denize girer..

Niğde de denize girmeye niyetlenen kimse olmadı mı ?
Sonucu merakla bekliyorum, Demirkazık köyünün denizi nasıl..?
Belki ben de giderim, sezon sonu, denize girmesem de,
deniz kenarında palmiye ağaçları altında bir çay içerim.. !

Dur bakalım aradım
Toplantıdaymış
Birazdan döner
Müsait bir yere geçip arayacak :smiley:

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.