Karavan Halı Kaplama Tekniği

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan theta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,214

Eveet,
overlokları da hallettik; şık durdu :smiley:

Hdr 00030 1

Hdr 00031 1

herkeze selam elinize dilinize saglikgülegülekullanin busene 8 ayda karavanin ic hali ve minder koltuk kiliflarini yenilemek istiyorum canakkale edremit izmir civarinda tanidiginiz birileri varsa sevinirim simdiden tesekürler

tesekürler sizinkilerde cok güzel olmus elinize saglik ben karavanin icini komple yatalar minderler koltuklar hepsi aynirenk istiyorum acaba asayukari nekadar tutar birbilginiz varmi

Ben minderler konusunda bir şey yapmadım; pek fikrim yok, ama seçtiğiniz kumaşa ve minderlerin büyüklüğüne göre değişir muhtemelen...

bende fiat ducato 2,8 td 122ps alkovunlu birkaravan aldim 1999 model buna tüpyerine aygaz Forklift Tüpü taksam olur mu

.

Bence daha iş hayatında olup karavanını kullandığı günler genellikle yaz aylarına rastlayanların, pvc taban üzeri paspas benzeri altı plastik birkaç ince halı kullanması çok daha pratik. Çok hızlı temizlenebilmeleri tecrübeyle de sabit.

Halı sıcak mekan sunumunda eşsiz olsa da, üzerine bira yahut kokulu likit ve yemek dökümünde sorun arz etmekte. Üstelik toz ve alerjik polen birikimi için de alan sunmakta. Tüm yapımda birleşim yerlerinin ayağa takılma problemi çözülebilirse, iki ya da üç parçalı oluşu da avantaj sunmalı ?

Bütün karavancılar ama özellikle kış karavancıları için temizlenebilme kolaylığı seçimde muhakkak albeniden önce gelmelidir diye düşünüyorum.

.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR