Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan varalevent Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

varalevent

Ana Kamp
Yer
İSTANBUL
Hepinize merhaba,
Üç senedir yapmayı isteyip yapamadığımız büyük turumuza haziran sonu çıkmak için son hazırlıklar devam ediyor.
Toplamda 65 gün civarında olacak gezimizde, 24 ülkeye uğrayacağız. Bazıları uzundan birazcık, bazıları boydan boya olmak şartıyla.
Tüm rota 12.200 km. civarında olacak ve 35 gün yolda olacağız. Günlük ortalama 350 km yol yapacağız.
Ekli dosyayı görüntüle 639366

Etiketler
Hepinize merhaba,
Üç senedir yapmayı isteyip yapamadığımız büyük turumuza haziran sonu çıkmak için son hazırlıklar devam ediyor.
Toplamda 65 gün civarında olacak gezimizde, 24 ülkeye uğrayacağız. Bazıları uzundan birazcık, bazıları boydan boya olmak şartıyla.
Tüm rota 12.200 km. civarında olacak ve 35 gün yolda olacağız. Günlük ortalama 350 km yol yapacağız.
Ekli dosyayı görüntüle 639366
Gazanız mübarek olsun. Az yol değil. Toplamda biraz yorulabilirsiniz.

Wow... Harika ve epey uzun bir rota..
"Birgün mutlaka" dediğim şeylerden biri, "uzun avrupa turu" yapmak, siz bunu gerçekleştirmek üzeresiniz. Ne mutlu...

Kazasız belasız keyif ve unutmulmaz bir ekspediyon olmasını dilerim. ilgi ve merakla takip edeceğim (eğer gezi bilgilerinizi paylaşırsanız)

Bu arada profil resiminizen motor ile çıkacağını düşündüm, eğer öyle ise motorunuz, değilse kullanacağınız araçla ve yaptığınız hazırlıklarla ilgili bilgi paylaşmanızı isterim.

İlgi ile takip.
Selamlar

Wow... Harika ve epey uzun bir rota..
"Birgün mutlaka" dediğim şeylerden biri, "uzun avrupa turu" yapmak, siz bunu gerçekleştirmek üzeresiniz. Ne mutlu...

Kazasız belasız keyif ve unutmulmaz bir ekspediyon olmasını dilerim. ilgi ve merakla takip edeceğim (eğer gezi bilgilerinizi paylaşırsanız)

Bu arada profil resiminizen motor ile çıkacağını düşündüm, eğer öyle ise motorunuz, değilse kullanacağınız araçla ve yaptığınız hazırlıklarla ilgili bilgi paylaşmanızı isterim.

İlgi ile takip.
Selamlar
Teşekkürler. Daha güzeli size de nasip olur umarım.
Hayır camper ile çıkacağız. Motor ile benim ve eşim için uzun ve çok yorucu olur diye düşünüyorum.

MODERATÖRLERİN DİKKATİNE
ŞİMDİ FARK ETTİM Kİ, İKİ AYRI BAŞLIK AÇMIŞIM.
BURADAKİ BAŞLIĞIN MÜMKÜN İSE KİLİTLENMESİ YA SA TAMAMEN SİLİNMESİNİ RİCA EDERİM.

MESAJA CEVAP VEREN DOSTLAR SİZLER DE LÜTFEN AYNI BAŞLIKTAKİ MESAJDAN DEVAM EDEBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri