Karavan iç tasarımı yapıyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ANSZELEKTRONIK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,839

ANSZELEKTRONIK

Türk Elektrik-Elektronik Lideri
Yer
Eskişehir www.anszelektronik.com
Web
www.anzselektronik.com
Merhabalar sevgili gezenbilir üyeleri,

Çok uygun fiyatlar ve kısa sürede araçlarınızı istediğiniz şekilde karavana dönüştürüyoruz. İsterseniz araçlarınız tam dijital isterseniz yarı dijital şelikde tasarım yapmaktayız. Masalarınızı kumanda ile açıp kapatabilirsiniz, dolaplarınızı günün istediğiniz saatine göre programlayıp kullanabilir, kumanda ile de kontrol edebilirsiniz.

Yapacağımız tasarımlarla boş araçlarınız tamamen lüks bir karavana dönmektedir. Üstelik kısa süre ve uygun fiyatlara.
Aracınızın resmini gönderin 3 boyutlu çizimle ne hale dönüşeceğini size gönderelim.

www.anszelektronik.com tel: 0222 400 0 365 mobil: 0 541 907 00 02
mail: insankaynaklari@anszelektronik.com

Etiketler
Ynt: Karavan iç tasarımı yapıyoruz

merhaba iyi yıllar
land Rover defender aracı karavana çevirmek istiyoruz bu konuda bilgi rica ediyorum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-orjinal-tdi-land-rover-110105133/detay

Merhabalar,

Aracınızın içeriden çekilmiş resimleri ile birlikte özel olarak olmasını istediğiniz cihazlar varsa (uzaktan kontrol kumandası vb. gibi) bize göndermenizi rica ederim. Aldığımız resimleri 3 boyutlu tasarım yaparak ne hale geleceğini size göndereceğiz.

iyi yıllar,
Saygılarımızla

Merhabalar..karavan bölümünü incelediğinizde,camper karavan yapımı için ağırlıklı olarak 12-15 m3 araçlar tercih edilmektedir.Benzeri boş bir araca neler yapabileceğinizi paylaşsanız daha doğru olmazmı.(fkir hırsızlığı kaygısı taşımıyorsanız tabii,zira şahsa gönderdiğinizde de aynı şey olabilir diye düşünüyorum)

enverdede' Alıntı:
Merhabalar..karavan bölümünü incelediğinizde,camper karavan yapımı için ağırlıklı olarak 12-15 m3 araçlar tercih edilmektedir.Benzeri boş bir araca neler yapabileceğinizi paylaşsanız daha doğru olmazmı.(fkir hırsızlığı kaygısı taşımıyorsanız tabii,zira şahsa gönderdiğinizde de aynı şey olabilir diye düşünüyorum)

Merhabalar,

Tasarımlarımız tamamen kişiye özgüdür. Genel tasarımlarımızı paylaşabiliriz fakat özel tasarımlarımızı paylaşmamız mümkün değildir.

Saygılarımızla

Şenol Bey,
Beni yanlış anlamayacağınızı umarak bir konuda eleştiride bulunmak istiyorum.
Web sitenizin içeriği bana göre son derece zayıf. Ben sahşen yapmış/tamamlamış olduğunuz imalatların, özellikle karavan vb.lerine ait tasarımlarınızı veya düşüncelerinizi sitenizde görmek isterdim. Site üzerinde paylaşılan bilgiler ve görseller, hemen her yerde bulanabilecek tarzda.
Bu işi hakkı ile ve mükemmel bir şekilde yapabilirsiniz, ama ben şahsen yaptıklarınızı ve tasarladıklarınızın bir kısmını da sitenizde görebilmeyi isterdim.
Beni anlayışla karşılayacağınızı umar, eğer imkanlarınız dahilinde ise, çalışmalarınızdan bir bölümü bu sayfada paylaşmanızı rica edeceğim.

Saygılarımla,

Burak Dirican

Şenol bey merhaba, 1992 model ford econoline e350 7.3L dizel araç aldım. Aşağıdaki adreste aracın iç dış resim ve vektör çizimleri mevcut. Araçta 165 amper alternatör ve çift akü, 220 volt elektrik girişi ve 750 w inverter bulunmaktadır.
Güneş enerjisi ile buzdolabı, ocak, tv ve ses sistemi kullanmak istiyorum.
Önereceğiniz uygun çözümü ve maliyeti burada paylaşmanızda bence sakınca yok. Saygılarımla.

http://www.youtube.com/watch?v=P-xrYVnVbBk

http://www.nwev.com/detail.php?thiscat=_ambulancenew&c=2_Ambulances&item=1327384005

http://vciambulances.com/VEHICLESALES/Ambulances/AEV/TypeII/K5FordE350.aspx

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri