Karavan için Hermetik Şofben

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,234

atiladi

Zirve
Yer
İstanbul
http://www.daxom.com/default.asp?lang=tr&section=products

Daxom LPG ofben

Etiketler
Ynt: Karavan için Hermetik Şofben

Bu gün Ankarada rasladım termodinami hermatik şohben.51*33*14 ülçülerinde.
20mbar 11ldak
Karavan için uygunmu kullanan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim.
Fiyatı daxson dan çok ucuz 399yt
20 mbar basınçla çalışıyor. 30mbar la çalışırmı?Doğal gazla 20mbar Tüpe uyarlanırmı?
Yatak altı depoya monte yapılırmı?
Şimdiden açıklamar için teşekkür ederim.

Photo 0238

Nihat abi, bu ufak tip hermetik ısıtıcılar 3 marka ve hepsi birbirinin aynı, ürünü şu anda LPG tank ile kullanan ilhan abi (berkcantp), en iyi yorumu şuanda kullanan yapabilir...Abi promosyon hangi mağzada yapılıyor..?

Bendeki Atilla ustanın belirttiğinden,

Satıcı veya servisten kullanılacak gaza göre (LPG-Mutfak tüpü) memesini muhakkak öğrenin, 600 W modifiye sinüs invertör ve basınca göre detantör olursa bendeki gibi çalışır inancındayım.

Ynt: Karavan İçin Hermetik Şofben

merhaba

termodinamik hermatik sofbeni çekme karavanımıza taktık sağlıklı çalışıyor. KAravanda 600 W cotek inverter var. Genelde doğalgaza uyumlu olarak satıldıgı için öncelikle lpy cevirdik. Banyoda lavabo boşluguna dısardan bir kaparak yaparak tüpünü de buraya yerleştirdik.

selamlar

Merhabalar

Ben from da yeniyim bir karavan toplamayı planlıyorum sıcak su içinse kombi tarzı bişey düşünüyorum okuduğum kadarıyla bu şekilde kullananlar var fromda benim sormak istediğim bu kombinin kalorifer çıkışına Çorum kaloriferi taksak nasıl olur ? Bu şekilde bir uygulama varmi kullanan varmı .
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar

Ben from da yeniyim bir karavan toplamayı planlıyorum sıcak su içinse kombi tarzı bişey düşünüyorum okuduğum kadarıyla bu şekilde kullananlar var fromda benim sormak istediğim bu kombinin kalorifer çıkışına Çorum kaloriferi taksak nasıl olur ? Bu şekilde bir uygulama varmi kullanan varmı .
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Bende de termodinamik şofben var karavanı ısıtma içinde bu şofbeni kullanmayı düşünüyorum olmaz sa herkesin kullandığı gibi yaparım
yatağın altında 200 lt lik temiz su deposu var.sıcak su ile temiz depo dolum borusuna t atarak araya vana koyup vanayı açtığımda sıcak su depoya dolacak devir dayım böylece temiz su deposunu 50-70 dereceye kadar ısıtmak bunu otomotik vana takarak örneğin depo 30 derece olduğunda vana açılır şofben aktif olur 50 derece olduğunda vana in aktif olur sofben durur

Aliexpressden kullanıp da çok memnun kalanların tavsiyesi üzerine bu ürünü getirttim..Boyutları 58x36x14.. Mutfak tüpüyle çalışıyor.. vergisiyle 1300 TL..

iyi cesaret, deneyimlerinizi merakla bekliyoruz.

Bu alet 6-12 voltla çalışıyor diye tercih ettim.. (ilk ateşlemeyi pille yapıyor)..basınç sorunu da yok..düşük basınçta da çalışıyor..karavanı yaptırdığım yer daha önce benzerlerini takmış..kullanan bir karavancı arkadaşıma telefon açıp sordum..çok memnunmuş..taktıranlar arupadan getirtmiş..ben avrupadaki arkadaşlarıma sordum..bize de çinden geliyor deyince ben de aliexpressten sipariş ettim..kargo almanyadan geldi.. ama menşei çin...ürünün youtube videoları da var...amerikada da yaygınca kulanılıyor.. üretim amaçlarından birisi de karavan..o yüzden çok teredüt etmedim.. ama kullandıktan sonra da fikrimi yazarı..fotodaki marka % 100 yerli üretim mi yoksa montaj olarak mı yerli ? ))

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR