Karavan için Hermetik Şofben

Ali Ezer

Ana Kamp
Koobuy^^ Store
Koobuy^^ Store

Koobuy^^ Store

Ben de aliexpressten ilk defa ürün satın aldım..Aplikasyonu yükledim..Arama yaparken shipping free butonu ile arama yaptım..Linkteki firma biraz daha kurumsal geldiği için buradan sipariş ettim.. Seçeneklerde kargonun nereden teslim edilmesini istediğime dair seçenekler vardı..Ben Almanyayı tıkladım..Çinden gelirse % 20 vergi avrupadan gelirse % 18 vergi çıkıyor.. Ptt den yazı geldi..Kredi kartı ekstresini gönderin ispatlayın kaça aldığınızı falan filan diye..Mail atıyorsunuz yazıdaki eposta adresinr kimlik bilgilerinizi kart ekstrenizi falan.. Mailin konusuna da gelen barkod nosunu yazıyorsunuz..(barkod no gelen yazıda bildiriliyor size) gelen yazıda ne yapmanız gerektiğini açıkça anlatmışlar..Karışık gibi görünse de çok basit işlemler..Ben alışveriş tamamalanınca ekran fotoloru da çekmiştim..onları da yolladım ptt gümrüğüe.. kargo teslim edilirken vergiyi tahsil ediyorlar..

rast

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL
Koobuy^^ Store
Koobuy^^ Store

Koobuy^^ Store

Ben de aliexpressten ilk defa ürün satın aldım..Aplikasyonu yükledim..Arama yaparken shipping free butonu ile arama yaptım..Linkteki firma biraz daha kurumsal geldiği için buradan sipariş ettim.. Seçeneklerde kargonun nereden teslim edilmesini istediğime dair seçenekler vardı..Ben Almanyayı tıkladım..Çinden gelirse % 20 vergi avrupadan gelirse % 18 vergi çıkıyor.. Ptt den yazı geldi..Kredi kartı ekstresini gönderin ispatlayın kaça aldığınızı falan filan diye..Mail atıyorsunuz yazıdaki eposta adresinr kimlik bilgilerinizi kart ekstrenizi falan.. Mailin konusuna da gelen barkod nosunu yazıyorsunuz..(barkod no gelen yazıda bildiriliyor size) gelen yazıda ne yapmanız gerektiğini açıkça anlatmışlar..Karışık gibi görünse de çok basit işlemler..Ben alışveriş tamamalanınca ekran fotoloru da çekmiştim..onları da yolladım ptt gümrüğüe.. kargo teslim edilirken vergiyi tahsil ediyorlar..
Çok teşekkürler

Ybabagil

Yeni Üye
Ali bey merhalabalar bende epeydir bu ürünleri arastırıyorum kullandinizmi acaba performans degerlendirmesi yapabilirmisiniz gasland ve camplux markalarini tavsiye ediyorlar yurtdışında alma imkanım var ayrıca aliexpresteki yorumlara bakarak bende sipariş verme arifesindeyim;)

Ali Ezer

Ana Kamp
Henüz kullanma şansım olmadı..kısmetse mart ortasında ya da en geç nisan başında..

SDANACI

Son Ayak İzi, Fibula ve KAM yazarı.
Arkadaşlar, ben küçük elektrikli bir şofben düşünüyorum. Tamam 220V olsun ama watt'ları çok yüksek geliyor. Elektrikli şofben öneriniz varsa lütfen alabilir miyim?

Forum istatistikleri

Konular
99,895
Kullanıcılar
167,683
Son üye
cagdas01

SON KONULAR