Karavan Kiralama Şirketleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 277,069

Etiketler

Ynt: Karavan Kiralama Şirketleri

Adresler için çok teşekkürler. Evet ülkemizde yaygın olmadığını bile bile az kalsın kiralık 4x4 karavan sorma yüzsüzlüğünü gösterecektim :smiley: Tekrar teşekkürler.

merhaba,

bu karavan kiralama konusunda yol alabildiniz mi? ben de bu yaz karadenize gideyim diye plan yaptım, 1 ay içinde de çıkacağım inş. sonra aklıma geldi de niye karavanla çıkmayayım.. ama interneti talan ettim yok!!! tek umudum siz kaldınız:smiley:
teşekkürler

Karavan kiralayan bir iki şirket var. Birtanesi saly karavan. Birde Ankara da var. O da Güney Karavan. Fakat kiralık karavan fiyatları birhayli yüksek.

http://www.salyrentacaravan.com/

Sayın sebiarus,

kiralık karavan konusunda sayın mdy'nin belirttiği gibi Saly karavan karavan kiralıyor.

Ve dediği gibi fiyatlar gerçekten yüksek, motokaravan için fiyatlar şöyle:
Sezonda haftalık 2.800 YTL. (cmt alıp ertesi cuma teslim)
bunun dışında (sezon dışı) 3 güne kadar günlük 400 YTL, 3 günden fazla kiralamada 350 YTL/gün.

Daha detaylı bilgiyi Acıbadem E-5 kenarındaki yerlerinden alabilirsiniz.

Kampkaravan sitesinin forumundan bir mesaj...

"merhaba yiğit bey; bizde bir ford karavan var.ford firmasının bir adet üretip örnek olarak sergilediği karavanı biz almıştık.yani türkiyede ford'un yaptığı TEK karavan.bu karavanı kiralayabiliriz.görmek isterseniz ataköy marina sportsun otoparkında görebilirsiniz.daha sonra detayları konuşabiliriz.ayrıca telefon numaram da 0 544 256 85 15 adım DİLER EBEPERİ.görüşmek üzere."

Konuyla ilgili diye buraya da ekledim.

taiga' Alıntı:
Kampkaravan sitesinin forumundan bir mesaj...

"merhaba yiğit bey; bizde bir ford karavan var.ford firmasının bir adet üretip örnek olarak sergilediği karavanı biz almıştık.yani türkiyede ford'un yaptığı TEK karavan.bu karavanı kiralayabiliriz.görmek isterseniz ataköy marina sportsun otoparkında görebilirsiniz.daha sonra detayları konuşabiliriz.ayrıca telefon numaram da 0 544 256 85 15 adım DİLER EBEPERİ.görüşmek üzere."

Konuyla ilgili diye buraya da ekledim.
ben gördüm o karavanı. kime yaptırmışlar diye merak ettim.
dışından inceledim. her zaman gördüklerimizden farklı, çok güzel bir karavan.

Selam arkadaslar;

kiralık karavan konusunda, istanbul'da www.guzelturizm.com.tr adresinden şakir bey'le de görüsebilirsiniz.

Saygılarımla

ONUR ÖNÜRMEN

www.cankaravan.net

merhaba. bayramda 4-5 gün için ankarada motokaravan kiralayabilir miyim? nasıl ve nereye gidilebilir?

arkadaşlar ülkemizde gerçekten karavan kiralama servisleri pek yaygınlaşmamış yaz aylarında karavan kiralayıp ülkemizin güzelliklerini görmek istedik ama bir iki tane firma bulabildik onlarda aşırı derecede yüksek fiyat çektiler buralarda karavanı olup ta gezmeyi sevenler karavanlarını kullanmadıkları zmanlarda kiralamayı düşünürlermi acaba

merhaba,
17 - 24 Mayıs tarihleri arasında kiralamak üzere, uygun fiyatlı motokaravan arıyorum.
ilgilenenler mesaj gönderebilirmi.
teşekkürler.

Merhabalar,

Söför ve rehber esliğinde 6 kişilik tam donanımlı karavanimiz kiraliktir.

0532 565 40 40

karavan kiralama ücretlerini pahalı buluyoruz. evet haklısınız. ankara güney karavan bu konuda herhalde en makul olanı. motokaravan günlük 100 ytl demişler internet sayfasında. ama gelin görünkü bugün aradım sezon sonuna kadar bütün araçlar rezerve olmuş. ( KAÇ ARAÇLARI VAR SORMADIM ) bu fiyatlarla kiralık karavan bulabileceğim bir adres varsa lütfen bildirsin

Sayın Tepe kiralık karavan da bir alternatif.Fakat en iyisi kendi karavanınızın olması.Karavan alırken ve yaprırırken de çok dikkatli olmalı güvenilir,kendini bu alanda ispat etmiş,referansları sağlam bir firmanın karvanınıa sahip olmalı.Yoksa durum çoğu kez iç açıcı olmaz.Üzülüp pişman olmamak için iyi araştırın ve bu sitedeki önerilere ve tecrübelere kulak verin derim.İyi ve sorunsuz bir karavan edinebilmeniz dileklerimle.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR