Karavan Koltuğu Özel Ölçülerde Hazırlanmaktadır****

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aytaclar Otomotiv Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,382

Aytaclar Otomotiv

Yeni Üye
Çok pratik kullanıma sahip özel olarak hazırlanan karavan koltuklarımız mevcuttur döşemesini kendiniz seçebilir kendinize özel bir koltuk yaratabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Mesaj İle İletişime Geçebilirsiniz.

Fiyat=
İkili ------> 2250 TL
Üçlü ----> 2750 T
L

DSC01049

DSC01351

DSC01357

DSC01553

DSC01554

DSC01563

Etiketler

Bu koltuklar TUV' den geçmiyor. Muayene öncesi söküp orijinalini takmak gerekiyor.
Alacaklar bunu hesap etmeli. Ben uzunca bir süre benzerini kullandım. Uyku uyunuyor ama uzun yolda çok rahat değil üzerinde oturmak.
.
Yatak olabilen karavan koltuklarının kaderi bu.
Rahat oturtulabilirse iyi uyunamıyor.
İyi uyunabilirse rahat oturulamıyor..
İyi oturulabilenlerin yapımı biraz daha zorlu olmalı..

Ama benim asıl keyfimi kaçıran gayri resmi yapısı.
Üreticisi kendine güvenip belgelerini alamıyorsa, bana güven demesi anlamsız..

Yollarda oturulmak için kullanılmayacaksa belki düşünülebilir ?
Fakat bu sefer de oturmak isteyene dert anlatmak gerekiyor..

.

Son düzenleme:

galiba soyle bir sorun var. karavancilik denizcilik gibi kendine has malzemeleri ve standartlari olan bir alan olarak gorulmuyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri