Karavan Mizah "Biraz da Gülelim" Bizi Gülümsetecek Herşey Buraya ...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasiko Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,161
Ynt: Karavan Mizah "biraz Da Gülelim" Bizi Gülümsetecek Herşey Buraya ...

Ekli dosyalar

• karavan.jpg
    karavan.jpg
    49.9 KB · Görüntüleme: 218

Etiketler

Sitelerde gezinirken ahşaptan yapma dublex karavan görmüştüm. Üst katında balkonu vardı ve çok tatlı gözüküyordu bu son paylaşılan kamyon bana onu anımsattı.:smiley: Eğer bahsettiğim fotoğrafı bilen ya da rastlayan biri olursa paylaşsın lütfen çünkü kaydetmeyi unutmuşum ve bir daha bulamadım o kadar aramama rağmen.:smiley:

Yine Facebook'tan:

VW Camper

Ekli dosyalar

• Triporteur Camper.jpg
    Triporteur Camper.jpg
    49.7 KB · Görüntüleme: 257

En Komik Ilanlar.

Kannaat

Ekli dosyalar

• Otopark.jpg
    Otopark.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 227

Bu sonuncu moto-karavan sozcugunun tam karsiligi olmus. :smiley: :smiley: :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR