Karavan Ve Bisiklet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,728

mustafayetim

Evim Arkamda Dünya Önümde
Yer
Adapazarı
Bu seneki yurt dışı gezimizde orta yaş üzerindeki karavancılarda elektrikli bisiklet kullanımının gittikçe yaygınlaştığı dikkatimi çekti.
Özellikle bosch motorlu elektrikli bisiklet çok popüler.İnter spor mağazaları dağ gezileri için yine elektrikli bisiklet kiralama her bölgede yapıyor.Bu konuya dikkat çekmek istedim.

Sony tx 2014 tatil 668

Etiketler
Ynt: Karavan Ve Bisiklet

İsviçre İnterlaken'de müsaade alıp çektiğim bir görüntüyü paylaşmak istiyorum.Elektirikli bisikletleri ile göl turuna çıkmış 60 mışlı yaşlara merdiven dayamış iki Avrupalı karavancı...

Interlaken KARIIK 259

Interlaken KARIIK 260

Interlaken KARIIK 268

Interlaken KARIIK 282

Interlaken KARIIK 083

Sitemizdeki maharetli eller isteseler, çok kolay halleder bu elektrikli bisiklet işini. ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gC3rB9f7DaU[/youtube]

Elektrikli bisiklet yaygınlaştıkça karavan markaları kendi markaları altında bisikletleri piyasaya sürüyor.Tıpkı bu sene Freiburg'ta ziyaret ettiğimiz Hobby karavan marketinde gördüğümüz gibi.
Bu karavanların arkasına böyle bir elektrikli bisiklet yakışır bence.

Sony tx 2014 tatil 836

Sony tx 2014 tatil 375

Sony tx 2014 tatil 373

Sony tx 2014 tatil 822

Sony tx 2014 tatil 352

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri