Karavan Yalıtım Kullanabileceğiniz Malzeme.

Niyazi Zorlu

Kamp I
Yer
Ankara
Alüminyum Folyolu ( Metalize ) Balonlu Naylon her türlü yaltımda kullanabilirsiniz.Ben karavanımda kullandım.

P1090993.JPG

P1090965.JPG

P1090966.JPG

P1090967.JPG

P1090968.JPG

metalize-balonlu-5.jpg

drtayfun

Kamp II
Bu folyolar içerdeki sıcağın dışarı kaçmasını önlemek için benim anladığım.

Niyazi Zorlu

Kamp I
Yer
Ankara
Hayır içeri ısı girmesi ve çıkmasını engelliyor.Oto ön camlara koyduğumuz malzeme gibi düşünün.

kroscu78

İSTİYORSAN YAP HERŞEYE RAĞMEN ERTELEME
Yer
İZMİR
Slm elinize saglik bende bisey sorucam bugunlerde bende kendi aracimi aracimi yapmaya basliyacagim bizogol ilk kakman degilmi yani once bizafol sonra izogren kece dogru siralama bu degilmi

BAG

bayramaliguler34
Yer
İSTANBUL
Web
www.youtube.com
Slm elinize saglik bende bisey sorucam bugunlerde bende kendi aracimi aracimi yapmaya basliyacagim bizogol ilk kakman degilmi yani once bizafol sonra izogren kece dogru siralama bu degilmi

bende aracının ısı yalıtımını yapıyorum
ilk önce bizifol sonra cam yünü folyolu aldım sonta tekrar bizofolle kapattım

Marlowski

Yeni Üye
bende aracının ısı yalıtımını yapıyorum
ilk önce bizifol sonra cam yünü folyolu aldım sonta tekrar bizofolle kapattım
Merhabalar, ben de naçizane bu işlere başlamak üzere araştırma yapan biri olarak günlerdir forumları okuyorum. Cam yünü tozlanma yaptığı için pek önerilmiyor. Üzerini bizofol ile kaplamanız bu riski ortadan kaldırıyor mu? Merak ettim

kartalveat

Kamp III
Yer
İSTANBUL
Merhabalar, ben de naçizane bu işlere başlamak üzere araştırma yapan biri olarak günlerdir forumları okuyorum. Cam yünü tozlanma yaptığı için pek önerilmiyor. Üzerini bizofol ile kaplamanız bu riski ortadan kaldırıyor mu? Merak ettim
cam yünü yerine taş yünü kullanmanız daha doğru olur.
Fırat üniversitesi akademisyenlerince ;Isı Yalıtımında Kullanılan Eps, Xps Ve Taş Yünü İzolasyon Malzemelerinin Deneysel Olarak Karşılaştırılması için yapılan araştırmada en iyisi taş yünü olarak saptanmış.
ARAŞTIRMA LİNKİ

Forum istatistikleri

Konular
100,178
Kullanıcılar
168,086
Son üye
logenius

SON KONULAR