Karavana Sonradan Banyo Yaptırmak ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omertcan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,244

omertcan

Yeni Üye
Merhaba, geçen hafta karavanımı aldım, benden önceki sahibi ihtiyaç duymadığı için banyo yaptırmamış onun yerine dolap yaptırmış, ben ölçtüm, boy dolabı+yanındaki üst dolabı çıkartılınca 112cm genişlik elde ediliyor, bu 2 dolabı söktürüp yerine banyo yaptırmak istiyorum ama kendim yapamam, bildiğiniz iyi ve uygun fiyatlı bir usta varmı? Yer öncelik istanbul ama zaten baharda karavanla tura çıkacağım için o usta istanbula yakın bir ildeyse de rotamı oraya çevirip de yaptırtabilirim. Önemli olan iyi bir usta olması ve uçuk kaçık işçilik istememesi.

Son düzenleme:

Etiketler

Merhaba, geçen hafta karavanımı aldım, benden önceki sahibi ihtiyaç duymadığı için banyo yaptırmamış onun yerine dolap yaptırmış, ben ölçtüm, boy dolabı+yanındaki üst dolabı çıkartılınca 112cm genişlik elde ediliyor, bu 2 dolabı söktürüp yerine banyo yaptırmak istiyorum ama kendim yapamam, bildiğiniz iyi ve uygun fiyatlı bir usta varmı? Yer öncelik istanbul ama zaten baharda karavanla tura çıkacağım için o usta istanbula yakın bir ildeyse de rotamı oraya çevirip de yaptırtabilirim. Önemli olan iyi bir usta olması ve uçuk kaçık işçilik istememesi.
İnternet de hazır banyo yapan fiberciler var.Ölçüleri veriyorsunuz hazrlayıp gönderiyorlar*siz sadece yerine yerleştiriyorsunuz.Bir tesisatçıyada suyu çektirirsiniz olur biter

İnternet de hazır banyo yapan fiberciler var.Ölçüleri veriyorsunuz hazrlayıp gönderiyorlar*siz sadece yerine yerleştiriyorsunuz.Bir tesisatçıyada suyu çektirirsiniz olur biter
Bilgi için teşekkür ederim, nette biraz araştırdım 6500tl civarına duş teknesi ve lavabo bir yapılmış modellerini buldum yan duvarlar dahil bir model göremedim, komple duvarları dahil dediğiniz gibi hazır tak kullan bir şeye denk gelirseniz linklini paylaşırsanız çok makbule geçecek.

Bilgi için teşekkür ederim, nette biraz araştırdım 6500tl civarına duş teknesi ve lavabo bir yapılmış modellerini buldum yan duvarlar dahil bir model göremedim, komple duvarları dahil dediğiniz gibi hazır tak kullan bir şeye denk gelirseniz linklini paylaşırsanız çok makbule geçecek.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ilk ve son paylaşımınız tam istediğim ve aradığım gibi. Bursadaki firma sadece psa grubuna uygun yapıyormuş benim transite olmazmış Adana'da ki firma 2cm boşluk kalır isterseniz yaparız dedi, nakliye işini halledebilirsem getirteceğim, yoksa burada başka alternatifler bakmam gerekecek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri