Karavanda Çamaşır Makinesi Konusuna Yeni Bir Yaklaşım :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan theta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 165
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,759

Son düzenleme:

Bu markanın ayrılacalığı şu, başka hiçbir markada böyle bir tasarım ve boyut yok.

Elektrik olmadan akü ile nasıl çamaşır makinesi çalıştırmayı düşünüyorsunuz acaba? Eğer öyle bir niyetiniz varsa hayal benden söylemesi.

Eşek yüküyle para demişiniz ama bence gerekli birşey. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Hem rahatına düşkün olupta hemde 3 kuruşa 5 köfte olmuyor malesef.

Ben paylaşım yaptım belki birisinin işine yarar diye, hata yaptım herhalde...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hata değil teşekkürler

.
@neroarkan,
13. Mart 2018 deki iletiye bugün 23. Kasım.2020 de cevap veriyorsunuz.
Nerdeyse 32 ay sonra..
Walla bu hızla ömrümün, başlığın sonuna yeteceğinden şüpheliyim.

Şaka, şaka. Aman ciddiye almayın. :yum:
Okuduğuma Şükret. 2kg lık lg teknosada 1600 e düşmüştü karavan daki su basıncı o makineyi çalıştırmaz dediler bende almadım 5 saat sonra bitmişti.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR