DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Karavanda Yaşam Için Yardım

'GENEL KONULAR' forumunda Canibazemore tarafından 19 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu 337 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. Canibazemore

Canibazemore Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Abilerim arkadaşlarım yakın bir zamanda karavanda yaşamaya başlayacağım.Bu yüzden ufak ufak bi defter hazırlıyorum.Bu defterin içinde hava tahmini nasıl yapılırdan tutunda yemek tarifine,rüzgar tipleri ve özelliklerinden gezmek istediğim yerlere kadar her türlü yararlı olacak şeyleri yazmak istiyorum.

Sizden istediğim bu defterin içine hangi bilgileri hangi konuları ekleyebileceğim hakkında yardım almak.Şu bilgi muhakkak olsun işine yarar dediğiniz konu başlıklarını yazarsanız sevinirim.

Örn:Araç motoru tamiri,yön bulma vs.

Şimdiden teşekkürler

2. suleymancirit

suleymancirit Balıkçı, doğa sever, kampçı , kamper karavancı

Alınan Beğeni:
    389
    İnternetin varsa , hiç bir şeyi yazmaya gerek duymazsın , bence yazacağım diye kendini hiç yorma , al bir güçlü cep telefonu veya tablet tamamdır (google amca senin yerine bulsun) bak keyfine . Reklam olcak ama Turkcell olursa çekmiyen yer de çok az olur . Hatta her ihtimale karşı 2 sim olursa daha iyi olur .

makara60 bunu beğendi.

3. makara60

makara60 Kamp III

Alınan Beğeni:
    522
    Yazma çizme işleri eskidendi:smiley:.Ben de ciddi sayılabilecek düzeyde hafıza kaybı olduğu için,hemen her konuda internetten yardım alıyorum.Size de tavsiye ederim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...