Karavanımı Satıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrtcl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,675

mrtcl

Yeni Üye
Yaklaşık 20 gün önce deprem korkusundan dolayı almış oldugum karavanımı satmak istiyorum. Satma sebebim çok yoğun bir kamuda memur olmam yani kullanacak zamanım yok denecek kadar az. Karavan in içinde sadece on gün uyuduk WC banyo lavoba asla kullanılmadı halen sıfır yani webasto 100 litre temiz su deposu var Ocak banyo dört kişilik yatak kapasitesi vs standart donanımlı aldığım fiyatın on bin TL altına verecegim faturalar ve benim alış faturamda fiyatı mevcut şimdiden hayırlı olsun karavan Şanlıurfa da

Geçmiş olsun.

Hızlı satış için;

İç dış görseller (ekipman dahil, ekstra ne varsa).
Genel özellikleri ne varsa madde madde marka marka yazın.

Malesef 1 gün dahi kullanmış olsa da son tüketici anlamında ikinci el ikinci eldir.

Aldığınız firma geri almıyor mu , sonuçta çoğu firma en erken 6 ayda sıra gelir diyor sorulduğunda.

Geçmiş olsun.

Hızlı satış için;

İç dış görseller (ekipman dahil, ekstra ne varsa).
Genel özellikleri ne varsa madde madde marka marka yazın.

Malesef 1 gün dahi kullanmış olsa da son tüketici anlamında ikinci el ikinci eldir.

Aldığınız firma geri almıyor mu , sonuçta çoğu firma en erken 6 ayda sıra gelir diyor sorulduğunda.

IMG 20230310 WA0013

IMG 20230310 WA0012

Haklısınız resim paylaştım özellikleri 4 kişilik 2 m 3.90 ebatinda kontt kaolin fren sistemi webasto banyo kasetli WC Ocak hiç biri kullanılmadı ayrıca 100 lt temiz su deposu ve hidrofor var . Ben sıra beklememk için 186 bine almıştım kesin aliciyla fiyatta anlaşırız şimdiden tşkler bu arada iyi dilekler için ayrıca tesekkurler

Haklısınız resim paylaştım özellikleri 4 kişilik 2 m 3.90 ebatinda kontt kaolin fren sistemi webasto banyo kasetli WC Ocak hiç biri kullanılmadı ayrıca 100 lt temiz su deposu ve hidrofor var . Ben sıra beklememk için 186 bine almıştım kesin aliciyla fiyatta anlaşırız şimdiden tşkler bu arada iyi dilekler için ayrıca tesekkurler
İlgilenen arkadaşlar için 186 bine aldığım karavanı pazarlıksız son 160 a bırakacağım aciliyetim var arkadaşlar. Sıfır karavan beklemeden etmeden hemen teslim

Markası Rio hocam son fiyatım 185 almış olduğum fiyat 186 idi ve bı kaç bin TL harcadım dismelektirik için en kalnindan 20 m kablo üzerine branda şu an için teker kilidi falan yerine kalın zincir ve kilit aldım tekerleri bağlıyorum çalınma ihtimaline karşı buna benzer malzemeler aldım.

Arkadaşlar acil nakit durumdan dolayı fiyat güncellendi yapiyorum ilk gelene vereceğim son fiyatım 135 bin daha lütfen indirim talep etmeyelim karavan Şanlıurfa halfeti ilcesinde ihtiyacı olan buyursun daha kullanılmadı sadece içinde iki hafta uyuduk banyo WC hiç kullanilmadi

Arkadaşlar acil nakit durumdan dolayı fiyat güncellendi yapiyorum ilk gelene vereceğim son fiyatım 135 bin daha lütfen indirim talep etmeyelim karavan Şanlıurfa halfeti ilcesinde ihtiyacı olan buyursun daha kullanılmadı sadece içinde iki hafta uyuduk banyo WC hiç kullanilmadi
Tekrar hayırlı satışlar ve hayırlı müşteriler diliyorum. Fiyat henüz doğru düzgün kullanılmamış bir karavan için makul gibi. Hayırlısıyla beklediğiniz müşteriye kavuşur inşallah diyelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri