Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan i.güneş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 751
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 175,186

Etiketler
creater 7.5i
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

Dostlar, şu cektigim cileye bakin, yaverim yanimda olsun, gonul rahatligiyla dogada olayim diye dun uydu alicisi aldim ne yazik ki benim catiya olmadi 70 cm. capinda yer mumkun degil. Klima inecek 2 panel binecekti ama

Ekli dosyalar

• 20121201_160125.jpg
    20121201_160125.jpg
    88.7 KB · Görüntüleme: 212

Abi hayırlı olsun güle güle kullanın aman dikkat et tozlanmasın mazallah ablam hemen tozunu alır...saygılarımızla..

TUGAY58' Alıntı:
Abi hayırlı olsun güle güle kullanın aman dikkat et tozlanmasın mazallah ablam hemen tozunu alır...saygılarımızla..
Tugay-Tunay kardesim, catiya cikana kadar rengi atmazsa, sorun kalmaz
Sevgilerimizle.

Abi sevdiklerinizle en güzel günlerde kullanın.sevgi ve saygılarımızla... Tunay,Tugay

İlhan bey anten çok şık duruyor.Güle güle kullanın.

Dostlar, şu cektigim cileye bakin, yaverim yanimda olsun, gonul rahatligiyla dogada olayim diye dun uydu alicisi aldim ne yazik ki benim catiya olmadi 70 cm. capinda yer mumkun degil. Klima inecek 2 panel binecekti ama

İlhan Bey uydu alıcınız hayırlı olsun.Tamda ihtiyacımın olduğu dönemde.Özelliklerini ve birde parasını merak ediyorum.Selamlar.

Mehmet abi, işini sabırla "İnce eleyip sık dokuyan" tarzından yapıyor.

Adil hocam, Solar Panel 100W 250 TL. Mehmet abi (mtrs) Sami beyinde (derindeniz1) eşlik etmesiyle, alınmasına yardımcı oldu. Yer ve Tel. bilgilerini en kısa zamanda öğreniyim.
Aracın arkasını, alt makasların her iki ucuna yüksek olan ve yeni İvecolara konan takozlarla değiştirdik, benim aracımda kolay oldu sebebide makasların ucunda ki takozlar orjinalin de vidalıymış.

[/quote]
İhan Bey teşekkürler.Yeni istekler postada.Şu sıra çok yoğunum.Mesajları ancak akşamları okuyabiliyorum.Yarın malesef camların yerlerini kendim açmak zorundayım.Bizim buralar teknolojiden çok uzak.Selamlar.

İlhan abi böyle giderse bahara kalmaz sıkı bir karavanla cıkarsın yollara

Adil05' Alıntı:

İlhan Bey uydu alıcınız hayırlı olsun.Tamda ihtiyacımın olduğu dönemde.Özelliklerini ve birde parasını merak ediyorum.Selamlar.
Adil hocam, tesekkur eder daha iyisinin sizin olmasi dilegimle, kolayliklar dilerim.
Uydu alicisi ikinci el, Neta Izmir temsilcisinden aldim. Tasi ve anakarti degistiler 6 ay firma garantisiyle 1.750.00TL. aldim. Seyir halinde yayina devam eden motorsat tipi.

Adil05' Alıntı:
Dostlar, şu cektigim cileye bakin, yaverim yanimda olsun, gonul rahatligiyla dogada olayim diye dun uydu alicisi aldim ne yazik ki benim catiya olmadi 70 cm. capinda yer mumkun degil. Klima inecek 2 panel binecekti

Bir Zihni Sinir projesi önerebilir miyim?

Araçta tepe havalandırması var sanırım. Bunun üzerine gelecek (ve kapağın açılmasına engel olmayacak) şekilde araç tavanından yukarıda kalan (altında hava boşluğu olan) bir platform yapılsa ve anten bunun üzerine monte edilse...

berkcantp' Alıntı:
Tesekkur ederim. Hava sartlarina bagli olarak, kisi tadilatla gecire bilirim.

İlhan Bey ,Kolaylıklar diliyorum...son dönemlerde karavanda elden geçirdiğiniz kısım sayısı arttıkça ilerde alternatif olarak değerlendirmeyi düşündüğümüz karavanınızı yapan firma ile ilgili endişelenmeye başladım...Sizce de endişelenmelimiyiz?
Kalın sağlıcakla

Süleyman

berkcantp' Alıntı:
Adil hocam, tesekkur eder daha iyisinin sizin olmasi dilegimle, kolayliklar dilerim.
Uydu alicisi ikinci el, Neta Izmir temsilcisinden aldim. Tasi ve anakarti degistiler 6 ay firma garantisiyle 1.750.00TL. aldim. Seyir halinde yayina devam eden motorsat tipi.
İlhan Bey teşekkürler.Güle güle kullanın.En gerkli araç.Selamlar.

carpediem69' Alıntı:
İlhan Bey ,Kolaylıklar diliyorum...son dönemlerde karavanda elden geçirdiğiniz kısım sayısı arttıkça ilerde alternatif olarak değerlendirmeyi düşündüğümüz karavanınızı yapan firma ile ilgili endişelenmeye başladım...Sizce de endişelenmelimiyiz?
Kalın sağlıcakla

Süleyman
Suleyman bey, netten bilgiler, karavanda yasam seklimizi, hangi sartlar yaz-kis sure kestirememek, her ne kadar 3 kisi dusunupte ataerkil aile yapimizla zaman zaman karavanda sayimizi kestirememek, yengeyin uzun karavan kamplarinda olmazsa olmazlari, karavan yapiminda bizim ustune basarak isteklerimiz birde bunun ustune ustanin bazi kesimlerde eksik bilgisi, karavanimizi yeniden uzun yolculuklara hazirliyoruz.

Birde bu son sekliyle uzun yillar kullanacagiz anlamina gelmesin, biz kendimizi ve gelecek yillarda baslamayi dusundugumuz 4x4 karavanin nihayi kararina on hazirlik yapiyoruz. Okaravanda taslar yerine oturmus olarak baslamak istiyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri