Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan i.güneş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 751
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 174,195

Etiketler
creater 7.5i
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

Hatta arçeliğin ve next'in hem 12v aynı zamanda DVD oynatıcısı içinde olanıda var, ama fark fiyatlarda DVD'li 12v arçelik 19 inch (48 cm) 470 TL..
Sunny 48 cm LCD de var 12v fiyatı 350 TL....Yumatu 12v 48 cm LCD 270 TL....
Kamasonic 12v 15-19-22 inch Tavandan açılan LCD televizyonlarda var, fiyatları 350-750 TL arası..

atiladi' Alıntı:
Hatta arçeliğin ve next'in hem 12v aynı zamanda DVD oynatıcısı içinde olanıda var, ama fark fiyatlarda DVD'li 12v arçelik 19 inch (48 cm) 470 TL..
Sunny 48 cm LCD de var 12v fiyatı 350 TL....Yumatu 12v 48 cm LCD 270 TL....
Kamasonic 12v 15-19-22 inch Tavandan açılan LCD televizyonlarda var, fiyatları 350-750 TL arası..
Atilla usta, her zaman ki gibi teferruatlı bilgi için teşekkürler.

Televizyonunuzu LED aydınlatmalısından seçerseniz enerji tüketimi daha az olacaktır. Sadece 220V'luk yerine 12V/220V girişi olan ya da sadece 12V girişi olanı alırsanız doğrudan 12V üzerinden kullanabilirsiniz.

OO Sec secebilirsen İlhan abi onda şu var bunda o var bence kura atmalı....

Evet, Bursa'da ticari ilişkimiz olan dizayncılarda değişik fiyat ve model olanlarıda öğrenmiş oldum, sanırım 2 yıl garantisi belgesine güvendiğim bir firmaya seçeceğim.

Evet abi servis ağı geniş,de olmalı her şehir ve ilcede olması gibi

Öğretmenim bu gün bir iveco inceledim ic kısımdaki arka teker üstü davlumbazları yaklaşık 10 cm yüksekliğinde kesmişler şaşırdım nası oluyo yük basmıyormu dedim 4.5 tonu gecersen sürtüyo dedi bu konuda görüşlerinizi alabilirmiyim....

lt 35 2000 model aldım 650 000 km de tamirci motor da problem yok ,garajda 6 yıl beklemiş bir araç karavan a dönüştürme projem var bazıları bunu sat üst model al 2005-2008 gibi bu seni yolda bırakır diyorlar km çook diyorlar. kimisi bunın parası ile 2005-2007 fiat ducato alabilirsin diyorlar ikilemde kaldım yardımcı olursanız sevinirim

lt 35 2000 model aldım 650 000 km de tamirci motor da problem yok ,garajda 6 yıl beklemiş bir araç karavan a dönüştürme projem var bazıları bunu sat üst model al 2005-2008 gibi bu seni yolda bırakır diyorlar km çook diyorlar. kimisi bunın parası ile 2005-2007 fiat ducato alabilirsin diyorlar ikilemde kaldım yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba
2008 ve yukarısını tavsiye ederim.

Öğretmenim bu gün bir iveco inceledim ic kısımdaki arka teker üstü davlumbazları yaklaşık 10 cm yüksekliğinde kesmişler şaşırdım nası oluyo yük basmıyormu dedim 4.5 tonu gecersen sürtüyo dedi bu konuda görüşlerinizi alabilirmiyim....
Emmim, artık cevabı öğrenmişsin dir

Merhaba. LT35 için son durum nedir? Yani 2003 model bir LT35 almayı düşünüyorum. Tam zamanlı yaşam için tercih edeceğiz eşimle.
Tavsiye edilir mi bu araç?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR