Karavanımın Yapımına Başladım Yorum Ve Önerilerinizi Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fatihserdar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,096

fatihserdar

Ana Kamp
Yer
soma / Manisa
Yaklaşık 9 yıldan bu yana otomobilime taktığım küçük bir römorkla tatilimi orman kamplarımda yaptım artık karavana geçme zamanı geldigini düşünerek çayırova firmasına dingil siparişi verdim Standart üretilen torsiyonlu dingiller 1.55cm oldugundan , ben 1.80 olarak üretilmesini istedim .
Ve siparişim bir hafta sonra geldi .Bundan sonra yaptıgım ve yapacagım gelişme fotograflarını aşama aşama sizlerle paylaşacagım
1

Etiketler

Hayırlı olsun , ölçülerden 750kg. sınırlarında olacakmış gibi görünüyor .
evet hedefim 750 kg mı geçmemek aslında ben bu karavan uzerinde 4 aydan bu yana ugraşıyorum ilerleme kaydettim ancak bazı fotografları arkadaşlarım çekti bazılarını ben hepsini toparlayıp sırasıyla paylaşacagım şu anda 3.68 -- 1.94 boyunda bir oyuncagım var

Son düzenleme:

işte oyuncagımın son fotografları çamurluktaki plastikleri denemek için koymuştum güzel olmadı daha sonra çıkardım sonraki fotograflar farklı gibi gelmesin
2
3
4
5
6
7

Son düzenleme:

Sıra temiz ve atık su depolarına geldi Daha sonra tabana yerleştirecegim osb malzemeyi ters çevirip filinkot sürdüm agırlıgı istedigim sınırlara getirebimek için sadece metal yerine ahşap metal karışımı bir gövdeye karar verdim kullandıgım agaçlarad koruyucu sürdüm
9
19
20
22
24
26

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR