Karavanın Boyu Nasıl Seçilir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan frauzer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,961
Yeni cevaplarla birlikte daha açıklayıcı oldu. Herkese tek tek teşekkür ederim.

Güncel durumda 4 ihtimal üzerinde gidip geliyoruz.

Eriba Nova Light 465
Burstner Premio 455 TS
Weinsberg 390 PUH
Adria Action Sport 391 LH

Açıkcası bunlar hakkında ki fikirlerinizi de merak etmiyor değilim.
Adrianın 360 DD si de bence güzel bir karavan. Sizin paylaştığınız bu karavanlar da bence çok güzel karavanlar. Ama ahh ki ne ahh eurocuklar bunları cebimizden çekmeye çalışan büyük beyaz adamlara doğru havalanıyor... Bunu da bilmek ve elden bir şey gelmemesi... Yerli malı yine ne olursa olsun yurdun malı. O kadar euroyu vermeden önce yerli bir kampervan yaptırma tercihini tam olarak eleyin. Çekme karavanla her yola ben giremiyorum elbette girenler var. Saygı duyarım.

Etiketler
Adrianın 360 DD si de bence güzel bir karavan. Sizin paylaştığınız bu karavanlar da bence çok güzel karavanlar. Ama ahh ki ne ahh eurocuklar bunları cebimizden çekmeye çalışan büyük beyaz adamlara doğru havalanıyor... Bunu da bilmek ve elden bir şey gelmemesi... Yerli malı yine ne olursa olsun yurdun malı. O kadar euroyu vermeden önce yerli bir kampervan yaptırma tercihini tam olarak eleyin. Çekme karavanla her yola ben giremiyorum elbette girenler var. Saygı duyarım.
Biz her yola giriyoruz abi :smiley:)

Yeni cevaplarla birlikte daha açıklayıcı oldu. Herkese tek tek teşekkür ederim.

Güncel durumda 4 ihtimal üzerinde gidip geliyoruz.

Eriba Nova Light 465
Burstner Premio 455 TS
Weinsberg 390 PUH
Adria Action Sport 391 LH

Açıkcası bunlar hakkında ki fikirlerinizi de merak etmiyor değilim.
Konu dışı diye bu topa kimse girmemiş.
Konu tamamlandı sanırım.
Karavan seçerken dikkat edilecek hususlar.
Sabit haldeyken kullanım rahatlığı kadar. Hareketli halde iken kullanım rahatlığıda düşünülür.
Özellikle çeken araç 2.0 dizel veya güçlü bir turbo benzinli olabilir.(olursa iyi olur)
1.6 dizeller ile adria ve weinsbergi çekebilirsiniz.1350 kg mı geçmeyin.

4,5m leri seçerken Mobilya kalitesine bakın içinize sinen cep yakmayan model işinizi görecektir.
Çok gezicem çok km yapıcam diyorsanız.compact 3,90 modelleri öneririm.
Kısa vadede iş yaparlar hemde yakıtı az tüketirler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR