Karayollarında 3500 kg istiap haddi olan kamyon kamyonetlerde ilgili herhangi bir değişiklik yapıldı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan.okuyucu.180 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 311,511

Etiketler
Sevgili dostlar merhaba, T.C. hıdutları için geçerli tölerans ağırlık bilgileri için teşekkürler.Peki Avrupa turu için dikkat edilmesi gereken max.ağırlık kuralları nelerdir?Deneyimli üstadlarımızın bilgilerini alabilir miyiz?Saygılarımla

Kamyonetlerin yol denetim istasyonuna
B8fbe5591db6a3b6de52542c2ae4f16f
girme zorunluluğunu kaldıran belge (02.07.2018)

İstiap 3500 kğ aracım en son 4130 kg ile kantardan geçmem gerekiyor ama bazı kantarlar 50 kg aşağı 80 kg yukarı tartabiliyor..aracım renault master oto çekici şoförle 2540 kğ geliyor boş iken 1500 kğ ...yada 1400 kg ağırlık almam gerek ama malesef günümüz modelli aracları 1600..1700..1800 geliyor buna bir çare bulunamazmı benim çekeceğim araclar brodwey reno şahin doğan bu konuda baya mağduriyet yaşanıyor bu meslekte çözüm nedir 2000 kg atabilsek hiç kimse kantardan kaçma gibi bi mağduriyet yaşamaz çözüm nasıl olmalı sizce..tşklr şimdiden

İstiap 3500 kğ aracım en son 4130 kg ile kantardan geçmem gerekiyor ama bazı kantarlar 50 kg aşağı 80 kg yukarı tartabiliyor..aracım renault master oto çekici şoförle 2540 kğ geliyor boş iken 1500 kğ ...yada 1400 kg ağırlık almam gerek ama malesef günümüz modelli aracları 1600..1700..1800 geliyor buna bir çare bulunamazmı benim çekeceğim araclar brodwey reno şahin doğan bu konuda baya mağduriyet yaşanıyor bu meslekte çözüm nedir 2000 kg atabilsek hiç kimse kantardan kaçma gibi bi mağduriyet yaşamaz çözüm nasıl olmalı sizce..tşklr şimdiden
İstiap yuksek yanı kamyon sınıfında arac alacaksınız sorun cozulur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri