DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Karia Yolu

'KAMPÇILIK' forumunda ozgur42 tarafından 25 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu 433 kişi tarafından okunmuş, 8 cevap yazılmıştır

1. ozgur42

ozgur42 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    Tam tarih belli olmamakla birlikte temmuz ayı sonu gibi çıkış niyetindeyiz . çadır konaklamalı ve araçsız olacak. Etaplarda daha önce uğradığımız yerler olmuştu ancak tamamını ve tek seferde gitmedik.

Bilgileri internetten edindik , biraz da keşife açık olacak. Spoiler vermemek kaydı ile :smiley: Deneyim paylaşmak isteyen yazarsa sevinirim özellikle 2018 güncel duruma dair hayat kurtarıcı bilgiler olabilir.

Hedef bitirmek ama gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz diyelim. Katılmak isteyen olursa da belirtebilir.

Aslıscorpion bunu beğendi.

2. Kaan Açıkgöz

Kaan Açıkgöz Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba.Ben marmariste yaşıyorum. Bir iki küçük deneyim dışında tecrubesizim. Etkinliginize katılmak isterim.

ozgur42 bunu beğendi.

3. Aslıscorpion

Aslıscorpion Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    katilmak isterim kac ksi gidilecek daha detaylı bilgi verebilirseniz? kac gun kalinacak?

ozgur42 bunu beğendi.

4. kediz

kediz Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Size katılmak isterim.Eğer düşünürseniz.

ozgur42 bunu beğendi.

5. ozgur42

ozgur42 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    Tabi ki , dediğim gibi tarih kesin değil ama temmuz sonu ağustos başı o civarlar olacak . Netleşince gelmeye karar verirseniz bekleriz.

6. ozgur42

ozgur42 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    Arkadaşlar biz dediğim 3 kişiyiz 1k 2e . Kaç gün gidileceği konusu kesin değil , gidebildiğimiz kadar gitmeye çalışacağız , belki 1 hafta belki 1 ay . Vakti olmayan vakti olduğu kadar katılabilir. Dediğim gibi etaplardan bazı yerlere daha önce gitmiştik ama keşfetmeye de açık çok yer var.
    Tarih ve diğer bilgiler kesinleştiğinde buradan 1 hafta öncesinden sizi bilgilendiririm , gelmek isteyenle de irtibata geçeriz.

7. ozgur42

ozgur42 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8

8. ozgur42

ozgur42 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    Tabii ki

kediz bunu beğendi.

9. kediz

kediz Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Belirttiğiniz tarihler bana uyar. Detaylar için haberleşelim. Görüşmek üzere..

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...