Karoff Offroad Oyunları Kahramanmaraş 13/14/15 Nisan 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karoff46 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,968

karoff46

Yeni Üye
Kahramanmaraşta Yeni Bir Oluşum Olan Kahramanlar Offroad kulübü, Nisan Ayında Tüm Türkiyedeki Offroad Tutkunlarını Ve Offroad Meraklılarını Bir Araya Getiriyor.

Offroad Tutkunlarını Bir Araya Toplamayı Kendine Vazife Edinmiş Bir Kulüp Olarak,
2011 Yılında Yapmış Olduğumuz Buluşma, Kaynaşma, Offroad Oyunları, Ve Organizasyonların Bir Devamını Karoff (kahramanlar Offroad) Kulübü Adı Altında Sürdüreceğiz.

Kısaca Bahsedelim

13/14 Nisanda Okan TOZUN / Yaban tv İzci Ekibiyle Yayla Gezisi (başkonuş, Sersem, Büyük göl, Ahır dağı)
14 Nisan Akşamı Kamp Ateşi
15 Nisan Pazar Offroad Oyunları

Detaylar Çok Yakında

Cj antep

Etiketler

Ynt: Karoff Offroad Oyunları Kahramanmaraş 13/14/15 Nisan 2012

hepimize hayırlı olsun murat başkanım :smiley:

Başarılar dilerim, hayırlı uğurlu olsun...

Sayın başkan öncelikle hayırlı uğurlu olmasını cani gönülden dilerim
kazasız belasız bol neşeli çok çamurlu az yakıtlı çok engelli az kırımlı bir şenlik olması tabiki arzumuzdur
yıllarca Maraşa gelmeyi çok istedim hatta sağolsun arkadaşlarımız çok kerede davet ettiler ama kısmet olmadı
takvimin ve kalbimin baş köşesine yazdım Allahtan bir mani keder çıkmazsa söz konusu tarihte tam tekmil KAHRAMANMARAŞTAYIM bekle beni k.maraştayım bak memlekette ne <akıllılar > varmış :D

DEMİRAL' Alıntı:
Sayın başkan öncelikle hayırlı uğurlu olmasını cani gönülden dilerim
kazasız belasız bol neşeli çok çamurlu az yakıtlı çok engelli az kırımlı bir şenlik olması tabiki arzumuzdur
yıllarca Maraşa gelmeyi çok istedim hatta sağolsun arkadaşlarımız çok kerede davet ettiler ama kısmet olmadı
takvimin ve kalbimin baş köşesine yazdım Allahtan bir mani keder çıkmazsa söz konusu tarihte tam tekmil KAHRAMANMARAŞTAYIM bekle beni k.maraştayım bak memlekette ne <akıllılar > varmış :D

geçenlerde şöyle bi laf geldi kulağıma; ALLAH ARAMIZA AKILLI VERİPTE HUZURUMUZU BOZMASIN ;D ;D ;D ;D ;D Hüseyin abim defenderin son bakımlarını yaptırın.. çok iddalı bi oyun olucak takılıcak ne kadar aksesuar, modifiye parçaları varsa hepsi... :eek: :eek: :eek: :eek:

servet jeep' Alıntı:
geçenlerde şöyle bi laf geldi kulağıma; ALLAH ARAMIZA AKILLI VERİPTE HUZURUMUZU BOZMASIN ;D ;D ;D ;D ;D Hüseyin abim defenderin son bakımlarını yaptırın.. çok iddalı bi oyun olucak takılıcak ne kadar aksesuar, modifiye parçaları varsa hepsi... :eek: :eek: :eek: :eek:
Bir sidoff klasiği< ALLAH ARAMIZA AKILLI GÖNDERİPTE HUZURUMUZU BOZMASIN > ;D ;D ;D
Bana acil 3-3500 turbo dizel mekanik motor lazım marka model cins cibilliyet menşei imal yılı imal eden fabrika vs vs önemli değil önemli olan turbusu ve çalışması bilen duyan gören acil tarafıma bildirsin

DEMİRAL' Alıntı:
Bir sidoff klasiği< ALLAH ARAMIZA AKILLI GÖNDERİPTE HUZURUMUZU BOZMASIN > ;D ;D ;D
Bana acil 3-3500 turbo dizel mekanik motor lazım marka model cins cibilliyet menşei imal yılı imal eden fabrika vs vs önemli değil önemli olan turbusu ve çalışması bilen duyan gören acil tarafıma bildirsin

abi burdan bitane geçti kayseriye doğru gidiyodu önce desen çevirirdim ... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

DEMİRAL' Alıntı:

mercedes sprinter 1997 / 2000 model arası motorları tavsiye edebilirim turbo intercooler 126 bg şiddetle tavsie ederim.. hatta şuan mercedes GD 300 e montajına başladım.........

1998 Mercedes Sprinter Minibus for sale 8 Seater 5

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri