Karrimor Endurance 60-90 lt Kamp Çantası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gatila Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,733

gatila

Yeni Üye
Yer
Çerkezköy
Web
gokhanatila.wordpress.com
merhabalar

şu linkte görülen çantadan satıyorum:
http://www.atlaskamp.com/index.php?page=urun_detay&urun_id=11600&urun_ismi=Karrimor#

Karrimor Endurance 60-90 lt.
Karrimor'un en pahalı çantası (en azından bizim bildiğimiz mağazalardaki)
Çok sağlam kumaşı var: 600 den cordura (bu nedenle ağır bir çanta: 3.75 kg)
Tatonka, Salewa, Deuter gibi markaların çantalarına bakarak almıştım ve bunu gördüğünüzde "işte her detayı ile kalite budur" diyorsunuz.
Niye satıyorum?
Çünkü artık turlarımı bisiklet ile yapıyorum :smiley: Bunu da bir türlü kullanma fırsatı bulamıyorum.
Sadece 2 kez ikişer günlük haftasonu turlarında kullanıldı, o da arazide değil otobüste :smiley:)
Tamamen temizdir, hiçbir sorunu yok.
Nakit fiyatı 330 usd olan bu çantayı 350 YTL'ye satıyorum.

hani malzeme kalitesi bir yana, dizaynı da çok güzel ve kullanışlı.
çoğu çantada bulunan iki omuz perlonu yerine bunda üç tane var ve bu sayede sırta çok iyi oturuyor.
bel kolonu gayet kalın ve rahat, bele iyi oturuyor.
ayrıca farklı yerlerindeki perlonlar sayesinde çantanın tamamen sıkı ve derli toplu durması sağlanıyor.
arka tarafında sağlı sollu iki filesi var. böylece yanlara mat-çadır bağladığınızda arkada sık kullanacağınız eşyalara kolayca ulaşabileceğiniz bir bölmeniz olmuş oluyor.
içinde minik ve basit bir free bag var. çok basit bişi ama.

sıfırından farkı yok ama yine de benimkinin fotolarını da görmek isterseniz:

3097868396_6d2f1fc511_m.jpg

3097856058_4c0d1a6f46_m.jpg

3097004661_7249e065eb_m.jpg

3097023541_17f59829cb_m.jpg

Etiketler

Ynt: Karrimor Endurance 60-90 lt Kamp Çantası

Hocam merhaba çanta guzel ama fiyatta birşeyler yapabilirmisin saygılar 0 552 335 30 17 tgulseven@hotmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.