Katlanabilir Merdiven

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cengo1965 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,164

cengo1965

Kamp II
Yer
İstanbul
Katlanabilir merdiven ve üste port bagaj yaptirmak istiyorum nereden temin edebilecegim konusunda yardim ederseniz memnun olurum. Sevgiler

Etiketler
Ynt: Katlanabilir Merdiven

http://www.ctmotomotiv.com.tr/
http://ilan.elookat.com/ilan-Karavan-Rampasi-Engelli-Rampasi-uasuAAN-1723965.htm
Sanırım bu ilanlar işinize yarayabilir.

Hayrola Cenk, üste kat çıkmayamı karar verdin..Tahminim içine masa sandalye koymayı düşünüyorsun herhalde, fikren iyi fikir ama şeklen mümkün olduğunca yüksekliği az tombul olmayan yayvan bir tipini düşünki rüzgar tutarak sürüş keyfini kaçırmasım...

Atilla Ağbi,
Evet masa sandalyeleri koymak icin dusunuyorum ama port bagaj degil paslanmazdan arka üst tarafa birsey yaptıracagım dediğin gibi fazla yüksek olmayan birsey projelendiriyorum de motorsikleti tasımak icin aklıma birsey gelmiyor:smiley: Bu arada doğum gününüzü kutlarım.
Sevgiler,

Teşekkürler, cenk. Motorsiklet derken nasıl bir motorsikleti kastettiğini anlamadım, elektrik şarzlı mini birşeydenmi bahsediyorsun.?. Üç sene öncesi Nissan terrano II de aracın önündeki korkuluğuna bisiklet bağlayarak geziyordum, kimsede birşey demedi, ben zaten böyle şeylerden korkmam, beni macera anlamında kamçılar, dediğim gibi elektrik şarzlı mini bir motor düşünüyorsan aracın önüne takabileceğin basit bir mekanizma yapılabilir, bu şekilde öne 50 kg ağırlık bile gelse arçda çok büyük ağırlık denge avantajı sağlayabilir....Paslanmaz fikrine katılmıyorum, hem ağırlık yapacak hemde oval formlar verilemeyeceği için estetik olarak hoş görüntü vermeyecek, bauhouse'da sana yeteceğini tahmin ettiğim bagajlar zaten 299 TL'ye 12 taksit satılırken, paslanmazla uyğraşma derim....

Ağbi,
Süpersin harika bir fikir önde taşımak, küçük elektrikli bir motorsiklet veya şu yeni çıkan benzin motorlu bisiklet düşünüyorum (geçen gün test ettim cok keyifli bir alet 80 hp gücünde 1 lt benzinle 100 km gidiyor) ayrıca portbagaj türü birsey benim masa sandalyelerimi icine almayabilir paslanmaz olmasa bile alüminyumdan olabilir diye düşünüyorum hani eski tip araçların tavanında vardı sen ne dersin?
Sevgiler.

Faruğun karavandaki bagajın içine 2 adet katlanır masa ve 4 adet şezlong sığıyor, bauhauseda bahsettiğim bagajlar faruğunkinden büyük, ama sen illa metal kökenli diyorsan, alüminyum ağırlık ve estetik açısında tercihimdir..Elektrkli biliklet konusu benimde bir numaram izmirde bir firma buldum istediğin bisiklete sonradan takılabilen motorlar satıyorlar, an az 2 aydır bu konu ile uğraşıyorum 77cc motor 420 TL. aracın ön tamponundada rahatlıkla taşınabilir..

http://www.sahibinden.com/motorlu_bisiklet_kiti_ozel_uretim_-12WQQaXQQ22592977WQQpXQQdisplayitem

Ağbi,
Bende o İzmir'deki firmayı takip ediyorum tum o kite ilaveten 180 TL ye vites mekanizmasıda almak gerekiyor galiba ama birde ABD firmasının yaptığı RevoPower adlı bir bisiklet var ama satıcısını bulamadım daha

Cenk, İnceledim biliyorum, vites makenizması sadece hızı artırıyor gibi geldi, tabiki birde motor devrini düşürüyor, çok uzun mesafeler kadedilmeyeceğine göre bence vites makenizması gerekli olmayabilir..

Sn. uğur, İçten yanmalı motor olduğu için ehliyet gerekse ne olur gerekmese ne olur, özalda söylemişti anayasayı birkere delmekle bir şey olmaz diye, Şimdikilerde anayıda yasayıda bitirdi zaten..

http://www.otsoto.com/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=200001
Cenk burada isine yarayabilecek seyler var. Ayrica sahibinden de ikinci ellere de bak. Birseyler uygun fiyata cikabiliyor.
Bisikletciye mail atmistim. İstanbulda bayiisin yok. Ben bu aleti gormeden ve binmeden almam. Acinca bana haber verecekler. Yakinda acacaklarmis zaten.

İlandaki aparat, arka tekerleğe direk bağlanıyor, tahrik sürekli... motor çalışmasada, zincir dönecek, pedal ile veya bayır aşşağı giderken, motora sürekli kompresyon binecek...Bisikletlerin arka göbeğindeki tek yönlü mekanizma, siz pedalı kımıldatmasanızda,zincir dönmesede,tekerleğin dönmesini sağlar... O sistem ile kullanılması gerekli... Kaldı ki, o mekanizma olsa bile bu sefer de, geri gitmeye kalktıgınızda, motora yük binecek... Motoru devreden çıkartabileceğiniz bir sistem gerekli...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri