kawasaki klr 650

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sadness77 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,738

sadness77

Kamp I
slmlar yeni bulduğum klr650 yi aslında hemen almak istiyorum fakat şüphelerim ve korkularım var bu yüzden siz değerli büyüklerim den yardım almam gerekti bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim klr 650 nin artı ve eksileri nelerdir bunları anlatırmısınız

Etiketler
Ynt: kawasaki klr 650

kaç model ve net km si nedir? motorun durumu, lastikleri, balatalarının durumu nedir? hangi şehirdesin iyi bir ustan varsa incelettir. mersin'de 2 arkadaşım kullandı, bende ozaman ramzey 200 kros varken bizimle heryere arhat rahat gelmişti. sağlam bir endurodur ama bence uzun yol ve asfaltt ağırlıklı kullanmayacaksan iyi bir seçim.

motor 97 model yaklaşık km sini bilmiyorum ama makina yenii toplandı sıfırdan yapıldı diyebilirim alacağım kişi motoru bi çalıştırdı aklım çıktı o ne güzel bir ses adamı cezbediyor o yüzden istiyorum almak zaten uzun dağ gezilerimde kullanmayı hedefliyorum ondan dolayı tercih ediyorum yardımlar için teşekkür ederim ama biraz daha açık bilgiler gelirse sevinirim mesela km de ne kadar yakar bana bunlar lazım parçaları pahallımıdır bu konuda bilgilenmek istiyorum

bildiğim kadarıyla bişeyler yazayım. bu tip 600 cc lik karbüratörlü endurolar 100 km de şehirdışı 5 litre civarı yakıt yakar. parça durumu konusunda alacağın kişiden sormanı tavsiye ederim.klr'nin motor ve egzoz sesi güzeldir :smiley: bir sefer alıp birkaç yıl bineceksen illaki klr diye ısrarcı olmayabilirsin. yamaha xt 600 lere bakmanı tavsiye ederim.

Arkadaşım KLR 650 taş gibi motordur.eskimek yıpranmak bilmez onu öldüremezsin.yakıt olayı 100 km de 5 lt yakar varsın yaksın helal olsun klr ye diyorum.yedek parça konusunda sıkıntı yaşamazsın ben kullanıyorum internette klrworld adresinden bak amerikada kullanım çok fazla. tek sorun olan yeri doohickey yayı vardır . oda basit yolda bırakmaz.tavsiye ediyorum araştır kararını ver.

yani şu anda kararımı verdim aslında ama daha ilk defa bu kadar büyük motorum ve ilk olarak uzun yolar tecrübesi olacağı için korkuyorum yolda kalmaktan tabibu birazda şans işidir ama bakım yaptırdıktan sonra pek sorun olacağını sanmıyorum verdiğinşz bilgiler için teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,419
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri