Kayak almayı düşünüyorum. Sea bird otium

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KAMP VE ENDURO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,067

Etiketler
Ynt: Kayak almayı düşünüyorum. Sea bird otium

Bahsettiğiniz marka ve modeli bilmiyorum.
En azından ürünün linki ya da resmi varsa paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, tıpkı bisiklette olduğu gibi, bir kayağın kime göre uygun olduğunu/olmadığını söyleyebilmek için kişiyi de biraz tanımak gerekmezmi? Kendinizden kısaca bahseder misiniz, yaşınız, kilonuz, sportif kapasiteniz, kayağı nerede ve nasıl kullanmak istediğiniz vs.
Bence herkesin yaptığı hata bu, marka ya da model çok iyi olabilir, ama size ne kadar uygun olduğudur önemli olan.
Sevgiler

Bu markayı ya da ithalatçıyı hiç duymadım.
Emin değilim ama, büyük ihtimalle bilinen bir markanın Çin menşeeli kopyaları olduğunu düşünüyorum.
Çok büyük sorun değil, ama yakından bakıp incelemek gerek.
Fiyatlarının markası bilinen muadillerine göre daha uygun olduğunu söyleyebilirim.
Model konusunda, daha önce tecrübeniz yoksa bu tip kayakları önermem. En azından bir iki kez de olsa Kaş, Marmaris civarında kiralayıp denemenizi tavsiye ederim. Tıpkı kürek tekneleri gibi dengesizdir, sudayken tekrar üstüne binmek zordur.

7,5 yıl rafting 3 yıl wild water kajak kullandım. ( 7 yıl tüm yaz hergün ( 7/5 ay) ) Bir dönem ekmek paramdı kürek çekmek. Denge çok sorun olmaz ;) 56 cm en çok bile. Bunlada 3-5 çeşit roll yaparım herhalde. Ben kalitesi konusunda sıkıntılıyım. prijon favorim fakat..... Artık ekmek param kürek çekmek değil. Haftada belki 1 kez kullanacağım. Acep paraya kıyıp markası bilinen bişey mi alsam gene..

14 -22 yaşlarımda Klepper sea kajakım vardı. bulsam Klepper de olabilir. Taşımak kolay oluyor.. Klepper satan var mı çevrenizde?

Bak işte bunları işin başında yazsan ne ben ne de sen gereksiz yorulmayacaksın :smiley:
Türkiye'ye Klepper markasını getiren yok, gelse bile çok pahalı.
Amerikadaki fiyatı $5000 (beş bin dolar) civarı fiyatlara satılıyor.
Bende çift kişilik Klepper kopyası kayak var, hastasıyım. Satmayı düşünmüyorum.
Ama Almanya'ya taşınan bir arkadaşımızın elinde var ve malzemelerini satmayı düşünüyordu.
Ona sorar haber ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR