KAYOFF; Kayseri - Erciyes'de Yılın İlk Karlı Gezisi (12 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PIKE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,396

PIKE

Kamp III
Yer
KAYSERI
Arkadaşlar merhabalar,
Erciyese yılın karı düştü ve KAYOFF-Kayseri offroad külübü olarak gezimizi gerçekleştirdik.
Rotamız. Tavlusundan Hisarcıga çıkış. Hisarcıktan lifos istikametinden Serçer yaylasına tırmanış idi.
Serçer yaylasından sonra oteller bölgesine gezimiz devam etti. Jandarmaya ve yolda kalmış diğer sürcülere külüp olarak yardımda bulunduk.

Tüm katılımcılara teşekküler.
Resimler birazdan gelmeye başlıyor.....

Etiketler
Ynt: KAYOFF; Kayseri - Erciyes'de Yılın İlk Karlı Gezisi (12 Aralık 2010)

.

DSCN3383

DSCN3384

DSCN3385

DSCN3386

DSCN3392

beni kurtardınız :smiley:)

dün gece kar yağınca erciyese cıkıp quattro keyfini cıkartayım istedim güzelce erciyese cıktım döneyim istedim karın biriktiği bir yere girdim(quatrroya girer çıkar diye :smiley: ) girdim kaldım 1 cm bile arabayı oynatamadım jandarmayı aradım kurtarma yapamayız dediler bende kürek ve 4-5 kişi olursa kurtulurum dedim tamam dediler. bekledim jandarmayı o sırada ışıkları gördüm tipi var camın bugusunu sildimki dev gibi tekerler dibimde duruyor indimki okan beyin yeni yaptıgı rubicon arkadada 5 jeep daha..arkadaşa ilk söylediğim hadi gözümüz aydın kurtulduk dedim saolsunlar erciyesten inene kadar kontrollu olarak o tipide aşşagıya kadar indirdiler.

yardım eden herkeze tekrar teşekkurler
özkan benli

Evoque' Alıntı:
beni kurtardınız :smiley:)

dün gece kar yağınca erciyese cıkıp quattro keyfini cıkartayım istedim güzelce erciyese cıktım döneyim istedim karın biriktiği bir yere girdim(quatrroya girer çıkar diye :smiley: ) girdim kaldım 1 cm bile arabayı oynatamadım jandarmayı aradım kurtarma yapamayız dediler bende kürek ve 4-5 kişi olursa kurtulurum dedim tamam dediler. bekledim jandarmayı o sırada ışıkları gördüm tipi var camın bugusunu sildimki dev gibi tekerler dibimde duruyor indimki okan beyin yeni yaptıgı rubicon arkadada 5 jeep daha..arkadaşa ilk söylediğim hadi gözümüz aydın kurtulduk dedim saolsunlar erciyesten inene kadar kontrollu olarak o tipide aşşagıya kadar indirdiler.

yardım eden herkeze tekrar teşekkurler
özkan benli

özkan bey geçmiş olsun. siz dün akşamki keşif gezsinde kurtardıgımız araçlardansınız.
bugun de vardı. Jandarmayı bile kurtardık... ;D ;D

sarilarin_sulo' Alıntı:
Yusuf nasılsın dostum sende ve arabada sorun varmı ne yaptınız.

Valla nedenini bilmiyorum ama önlerde otomatik porya kilidi var. Kilitler devreye girmedi dolayısı ile 2 çekerde kaldı araç. durduğumuz yerden kalkamadık. Engin ve Kemal sağolsun geldi çıkardılar. Sağ salim döndük ama sol ön teker göbeğinden yağ kaçırıyor bakacaz artık

Fotolara devam

16

17

18

19

20

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR