Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ertuğrul Açıkgöz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 602
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,826
Yer
Kayseri
Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010)

Gezi izlenimlerimizi ve görselleri burada paylaşıyoruz..
Lütfen çektiklerinizi kendinize saklamayın :D
keyifli paylaşımlar.... :smiley:

Etiketler
Ynt: Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010)

sabırsızlıkla bekliyoruz

Ynt: Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010)

Evet makinanın başında çatlamaya hazır bekliyoruz ;D ;D ;D ;D

beklemekteyiz... ;D

Dıııttttttt süre doldu bunlar kesin kızılırmakta saplandılar ;D ;D ;D

yok ya bunlar evlere dönmeden foto felan atamazlar ben orada yokum çünkü ben olsaydım ilk resimler gelmişti bile

Yok yok ben sevmedim bu kayseri gurubunun organizasyonunu insan kamp alanına wieless internet sistemi hazırlamazmı yaw olurmu böyle eksiklik ;D ;D ;D

ah ben orda olacaktımki şimdi tüm resim ve videolar burdayı ahh uleyn ahhhhh

Fotolar güncellendiğinde daha çok ah çekmeyiz umarım..
=:D..

adamlar zevkin doruklarında bizimi düşünecekler ;D ;D ;D

bsayil' Alıntı:
adamlar zevkin doruklarında bizimi düşünecekler ;D ;D ;D

Gezimiz katılan arkadaşlarımız sayesinde bana göre çok güzel geçti.. umarız ve dilerizki misafirlerimizde bizim gibi düşünüyor olsunlar..
en önemlisi kazasız belasız .. olarak bütün misafirlerimizi evlerine yolcu ettik.. :smiley: :smiley: Katılan bütün arkadaşlara yürekten teşekkür ediyoruz...
Gezi görselleri için biraz sabredin lutfen... Geliyor ... :D eminim yarından itibaren nice güzel anı paylaşımları gelecek... ;D
selamlar..
Not:Bu gezi izlenimlerimizin,paylaşım forumu ile ilgili olarak Site Moderatörü tarafından gezi duyuru sayfasında verdiğim linki ve ilgili diğer mesajları silerek açılan diğer konu başlığına konu ile ilgili kendisi tarafından tarafıma bilgi verilinceye kadar.. en azından gezi görsellerinin paylaşımı ile ilgili başka herhangi bir mesaj yazmayı düşünmüyorum...Ayrıca gezimizde zaten misafir olarak bir GEZENBİLİR MODERATÖRÜ olan CERANUS da vardı... eğer bir düzenleme gerekecekse Zerrin hanımın kendiside bizim fikrimizi alarak yapabilirdi ... Bu türden bir emrivakiye gerçekten üzüldüm... :(

24 nisan cumartrsi Bayramhacı köyüne ilk giriş...

[attachment=1]
[attachment=2]

Gezimizin görsel kayıtlarındanda sorumlu Çiğdem arkadaşımız çalışıyor... umarım en kısa sürede kendisinin güzel kayıtlarını burada görebileceğiz ... ::smiley: :D

[attachment=3]

DSC01453

DSC01455

DSC01456

Hadi hocam sende de vardır daha bişeyler Çiğden yayınlayana kadar yeni etkinlikler gelir geçer ;D ;D ;D

Bayramhacı Kavak gölü mevkii ... esas duruş -1-

[attachment=1]

esas duruş -2- :smiley:
[attachment=2]

DSC01457

DSC01458

Vıdeo görsellerinde detaylıca izliyeceğiniz üzere arkadaşının egzostunu sırtlamıs fedakar bir arkadaşımız..... ;D

[attachment=1]

DSC01465

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR