Kaz Dağlarında Kamp?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Baykan Akyol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,075

Kaz dağların da kamp yapmak ister misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    5

Baykan Akyol

Yeni Üye
Herkese merhaba arkadaşlar.
Cuma günü bir iş gezisi için Edremite gitmem gerekiyor. Gitmişken çok görmek kamp yapmak istediğim kaz dağlarınada uğrama kararı aldım ancak biraz araştırma yaptığım zaman internette giriş ücreti ayrı klavuz ücreti araç ücreti ayrı klavuz gece bizimle kalsa ona ayrı kaçak girene beşbin küsür lira cezası ayrı bu nedir ya dedirten cinsten ücretler. Varsa bu işin bi oluru giden gören deneyimleyen arkadaşlardan tavsiye almak isterim.

Araştırma yaptım zaten güncel bir bilgi göremedim eski yazılara güvenip yola çıkmak istemediğim için bu konuyu açtım köstek aramıyorum yardımcı olamayacaksan zahmet edip yazmanıza gerek yok. Saygılar.
Merhaba, kaz dağlarına birkaç kere tur ile gittim fakat hiç kamp yapmadım. Ben de merak ediyorum sorunuzun cevabını. Eğer öyle bir imkan var ise yazın ben de orada kamp yapmak isterim.
Benim de zahmet edip forumlarda eski ve güncelliğini kaybetmiş olma ihtimali olan bilgi kirliliğine bulaşmaya hiiiç niyetim yok.
Eğer güncel bilgisi olan ve paylaşmak isteyen arkadaşlar var ise yardım rica ederim.
Yok ise, derim ki;
Akıl vereceğine para ver.

Forumda ki eski bilgiler , birer hazine niteliğindedir . "Bi de fotolar kaybolmasaydı "
Bu eski bilgileri beğenmeyenlere diyorum ki , burada ne işiniz var .
Cevap yazmasan sitem ler , yazsan forumun eskiliğinden dem vuranlar .
Ne yapacağımızı şaşırdık dostlar .

Forumda ki eski bilgiler , birer hazine niteliğindedir . "Bi de fotolar kaybolmasaydı "
Bu eski bilgileri beğenmeyenlere diyorum ki , burada ne işiniz var .
Cevap yazmasan sitem ler , yazsan forumun eskiliğinden dem vuranlar .
Ne yapacağımızı şaşırdık dostlar .
Yanlis anlattiysam ozur dilerim. Ber aksam roman okur gibi eski bilgileri okuyor kendim yasamis gibi oluyorum. Gezenbilir eski bilgileri benim icin ozellikle uzun kis gecelerinde soylediginiz gibi cok degerli bir hazinededir. Fakat ben o antika hazineden aldigim parcalar ile yola cikamam. Cok guzel bir kamp yeri oldugu soylenen bir kamp yerinde gittigim zaman bir senator sitesi ile karsilasabilirim. Bu yuzden yola cikacagim tarihten 1 yildan fazla eski olan bilgiler benim icin hazine hukmunde degildir. Sadece tarih veya macera kitabi gibi okurum o bilgilere guvenerek yola cikamam. Ayrica bu siteden katalog olarak degil canli canli sohbet ederek bilgi alisverinde bulunmak hosuna gidiyor. Yine derim ki; "akil verecegine bilgi ver ya da sukut altindir"

Tekrar soyleyeyim, gezenbilir benim icin sadece bir katalog degil, canli canli sohbet ederek istifade etmeye calistigim bir ortamdir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri