Kdz Ereğli Doğa Oyunları Ve Aile Kampı (20-22 Eylül 2019)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Atakan Coşkun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,528

Atakan Coşkun

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
DOĞA OYUNLARI AİLE KAMPI
20-21-22 EYLÜL
KDZ EREĞLİ | SUBAŞI
Macera Herkül ile başlar KDZ Ereğli’de
Zeus’un oğlu Herkül, suçlarından arınmak için on iki görev alır. Görevlerinden biri Hades’in ölüler ülkesini koruyan, Kerberos adlı köpeği yakalayıp yeryüzüne çıkartmaktır. Bu görevi gerçekleştirmek için gelir; KDZ Ereğli’ye ve macera Herkül ile başlar. Şehrin adı Herakles (Herkül) HerakliaPontike ve Türkçeye uyarlanıp Ereğli adını alır. Yunan mitolojisinden yakın tarihe birçok efsaneye konu olur KDZ Ereğli. Bu efsanelerin Kahraman’larından biridir kulübümüze adını veren Herkül. Herkül gücün ve kuvvetin sembolüdür, cesareti temsil eder.
Doğa sporlarının her branşı farklı maceralara sürükler insanı; bir kanyonu geçerken, bir parkuru yürürken tanık oldukların tarihi bir serüvene dönüşebilir. Doğa sporları kuvvet ve cesaret gerektirdiği gibi, canlı türleri ve tarih için ince bir düşünce yapısına sahip olmayı da gerektirir. Doğa Oyunları Aile Kampı birçok doğa sporu ile tanıştıracak bizleri. Kuvveti ve cesareti nasıl akıllıca kullanmamızı öğretecek.
Şehrin iç bölgelerine uzanan Gülüç ırmağı ile birleşen, geçmiş dönemlerde kırsaldan denize taşımacılık için kullanılmış Subaşı ırmağının kıyısında buluşuyoruz. Yamaç paraşütü temel eğitim, dağcılık, arama kurtarma, spor, dans, kahkaha yogası, aroma terapi, zehirsiz temizlik, doğal merhem, tarih ve doğa, kano, kampçılık, kamp karavan atölyeleriyle ile öğreneceğiz ve eğleneceğiz.
Kamp alanı üzerinde uçan yamaç paraşütlerini gözlemlerken, ırmakta kano keyfi yapacağız. Irmak boyunca yapılan yürüyüş doğa ile tarihi bir arada göreceğimiz kaya mezarlarına götürecek bizleri. Kaya inişi yapan kanyoncular ile birlikte vadi boyunca çokta kolay olmayan bir yol üzerinden kamp alanına döndüğümüzde Off-Road, Çamur kalkış, jet model ve yağlı güreş etkinliklerinin coşkusunu yaşayacağız.
Kamp ateşinin heyecanını ve sakinliğini kimse tanımlayamaz belki. Ne güzeldir kamp ateşi etrafında paylaşılanlar. En güzel dostlukların ve en sıcak sohbetlerin kamp alanında yaşandığı yerdir kamp ateşinin çevresi. Kamp ateşinin sıcaklığı ile birlikte dans ve konser organizasyonları ısıtacak içimizi.
Doğa oyunları Aile Kampı; Çocuk, genç, yetişkin herkesin katılabileceği, herkesin her an kendisini bir organizasyonun içinde bulabileceği heyecanlı ve dolu dolu bir festival.
20-21-22 Eylül tarihlerinde kimseye söz vermeyin Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilki birlikte gerçekleştirelim. Doğa oyunları aile kampında buluşalım.
upload_2019-9-13_11-23-11.jpeg
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,512
Mesajlar
1,493,755
Kayıtlı Üye Sayımız
169,899
Kaydolan Son Üyemiz
Fatih5555

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst