Keen Revel Dscp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sgd Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,740

sgd

Ana Kamp
Yer
Bursa
Web
www.galatasaray.org
merhabalar
keen revel dscp botunu almaya niyetlendim.Bir sitede yaz ve kış kullanılabileceğini söylüyordu.Benimde amacım bu.Su geçirmediğide söyleniyor.Size sorum bu fiyata daha iyi var diyebileceğiniz bir marka-model varmı ? yok ise bu ayakkabıya içim ısındı.Ve sizlerde onay verirseniz bursaya döndüğüm vakit almak istiyorum.

http://www.dogaspor.net/KEEN-REVEL-DSCP-AYAKKABI,PR-9582.html

Etiketler
Ynt: Keen Revel Dscp

Kışın nerede kullanacağın önemli eğer şehirde ve günübirlik doğa yürüyüşlerinde ise işini görebilir. Ama dağa gideceğim dersen bir daha düşün derim

Açık olarak yazın uzun yürüyüşler,kışın ise kamp amaçlı kullanmak istiyorum.Bu modele asolo fugitive ve tnf verbera hiker modelinide ekleyebilirim.onlara ne dersiniz ?

tavsiye dersen ikiside değil şuna bir bak derim lowa ranegade mid verdiğin paraya değer emin ol

outdoorhaber sitesindeki incelemede çok tavsiye edildiği için düşündüm.Çadır,tulumu,çanta her konuda arayışım bitti ayakkabı konusunuda çözdüğüm vakit benden rahatı yok.

http://www.everestoutdoors.com/urun/lowa-renegade-gtx-bot_182.aspx?CatId=129
burdan bakabilirsin

Ben az bir zaman sonra bu modeli sipariş edeceğim.

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=22003663&Productid=outbah21011ant

http://www.outdoorgearlab.com/Hiking-Boots-Reviews/ratings

Burda lowa 3.sırada.O halde lowayı ağır koşullar için,keen revelide yazın kullanmak için alıyorum.Gerçi lowayı bursada satan bulamayabilirim internetten ayakkabı almak biraz riskli ama olsun.Teşekkür ederim.

ayakkabı ayakkabıcıdan alınır bence evolite ne bilmem de ucuz diye de bir ayakkabı alınmaz açıkçası

Merhabalar
Dediğiniz gibi her türlü ekipmanı internetten alırım ancak ayakkabıyı gidip bizzat görmem lazım.Keen revel marka ayakkabıyı bu forumda kimsede duymadım açık olarak.Ancak outdoor haber sitesindeki inceleme sadece yaz değil kış kullanımı içinde uygun olduğu,2 katı pahalı ayakkabılardan daha verimli olduğu yazılı.Keen reveli ocak ayında yani üniversitemin tatile girdiği vakit bursadan temin edip incelemesini yapmak için sabırsızlanıyorum.

Merhabalar,

Forumda Keen Revel kullanan sanırım bir ben varım :D.
Keen Revel'i 2012 ekiminde aldım. Ve sadece şehirde değil tabiri caizse dağ bayırda da fazla fazla giydim. Öncelikle sorunuzun cevabını vereyim Revel mükemmel bir kış botu olmasına rağmen maalesef bahar ve yaz aylarında pek konforlu olabileceğini sanmıyorum. Yol tutuşu mükemmel ancak içerisinde ki izolasyondan ve yün tabandan dolayı sıcak havalarda ayakları terletecektir.Çünkü ayakları gerçekten fazla fazla sıcak tutuyor( Ankara kışı için söylüyorum)
Size nacizane tavsiyem, eğer ılık bir memlekette yaşıyorsanız 4 mevsim kullanmak için Gypsum modelini almanız. Ben Gypsum'ın boğazsız versiyonunu kullanıyorum, yazın ayakları terletmediği gibi Kasım- Aralık aylarında rahatlıkla giyilebiliyor.
Kullandığım her iki modelinde su izolasyonları gayet başarılı, çok abartmadığınız sürece ayaklarınız kuru kalacaktır.

Bu arada Revel çok sağlam bir bot(Gypsumda aynı şekilde), eğer dilerseniz 4 ay boyunca şehir ve dağ tepe dahil hafta da ortalama en az 3 kez giyilen bir botun son halinin fotoğraflarını size gönderebilirim. İnanamayacaksınız!

Her iki Keen'imi de internetten aldım,ikisinde de herhangi bir sorun çıkmadı.Hemen hemen tüm outdoor ayakkabılarında olduğu gibi bir numara büyük almanız yeterli.

Saygılarımla...

keen reveal botu 2 yıldır kullanmaktayım tabiri caizse taş gibi canavar gibi ayakkabı. ancak yaz ayları için çok sıcak olur içinde yünlü izolasyon tabakası var.sonbahar kış doğa yürüyüşlerinde kamplarında çok iyi iş çıkartır uzun süre dağcılıkta ise extra çoraplarla gayet iyi iş çıkartır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri