Kemerburgaz,ağaçlı,göktürk,kilyos,garipce off-road gezim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan c@n Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,450

c@n

Kamp III
Selam dostlar abimle yapmayı dusunuduğum off-road u ailemle yaptım bazı yerlerde muazzam çamur ve su gecişleri oldu abim olmadığı için fazla resimlendiremedik ama yinede çok guzel bir off road gezisi oldu eyüpoğlu kolleji yolunda komple asfaltı kaldırmışlar camur pislik ve çökmüş bir yol bırakmışlarda zaten bugunun guzel geçeceği belli olmuştu çekebildiğimiz kadar resim cektik ama en guzel geçişlerde babam ben inemem ustumu başımı camur edemem dediği için fazla resim yok ama olsun çok yorucuda olsa guzel bir off road eğlenceli geçti

Benim kucuk 4x4 üm frontera 2.2gls ve yatış

Babam ve annem

Babam ve Köpeğim BUZZZZ

ağaclı sahil kumsalda off - road

kilyos sırtlarında bir parkur edası ile balcık ve camur 2 lisinin süprizlerini ve heyecanını yaşamak icin girmeden kontrol ettim saplanma ihtimaline baktım birde pisletmesek ne kadar guzel yerler var buradan aşağalara indiğinizde yaklaşın 2 km lik çamur (guzel) ve pis(milletimiz çöplerini yolla sallıyor) yolun aşağısında manda yoğurdu ve kaymağı alabileceğiniz çok güzel bir yer karşılıyor ve birde kastamonudan gelmiş kestane alabilirsiniz

buda GARİPCE inişten önce manzarayı görmek maksadı ile çekilmiş bir resim

GARİPCE DE aydın abinin balıkcısında gördüğümüz ve tanıştığımız guzel kız çocuğu yağmur (ÇOK İYİ ARKADAŞ OLDU benim kızımla) ve benim köpeğim BUZ

Etiketler
Ynt: Kemerburgaz,ağaçlı,göktürk,kilyos,garipce off-road gezim

güzel bir aile gezisi yapmışsınız, bu arada aracınızın plakası inegöl gördüğün kadarı ile varmı bir bağlantı.

Güzel bir gezi olmuştur eminim.Ağaçlı köyü çevresi güzeldir ben o köylüyüm.

metebingol' Alıntı:
güzel bir aile gezisi yapmışsınız, bu arada aracınızın plakası inegöl gördüğün kadarı ile varmı bir bağlantı.

teşekür ederim bu işleri yaparken yaş ortalaması 30 u geçmicek ki zevki çıksın baba çamurda inmedi tabi resim çeksin Aracımı inegölde ensar mobilya ümit güçlü den aldım daha satışını yapmadım plaka yakında 34 de dönücek

FRT' Alıntı:
Güzel bir gezi olmuştur eminim.Ağaçlı köyü çevresi güzeldir ben o köylüyüm.

hmm evet bizim aile dostlarımız var ağaclı da ünver ailesi recep ünver filan var onları ziyarete gittik (30 dakka kadar) öle ondan sonra off road devam

recep ünveri bizde tanıyoruz aile dostumuzdur.

guzel bır gezı olmus,paylasım ıcın tesekkurler.

FRT' Alıntı:
recep ünveri bizde tanıyoruz aile dostumuzdur.

Zaten ağaçlı lı olduğunuz icin %100 tanıcağınıza emindim

arkadaşlar hepinize teşekür ediyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR