Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (01 Ocak 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barkınmete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 209
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,650

barkınmete

gidemediğin yer senin değildir
Yer
istanbul
arkadaşlar kemerburgaz civarında biraz çamurlanıp ıslanmaya ( hava tahminleri bu kez yanılmazsa yağmur var inşallah) sonrasında da mangal başı muhabete bekleriz

1- DERYA - MURAT DAIHATSU TERİOS

Etiketler
Ynt: Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (01 Ocak 2012)

Geç konu açıldı ancak yapacak birşey yok, site sorunlu yine bu aralar...

2- Yeşim - Selim Kuzuki - G.V
3- Sevgi - Fatih Suzuki - Vitara

Selamlar

Çok ciddi adres tarifine ihtiyacım var buluşma noktası için, gps e google den bulup sinanpaşa mah. falan bir şeyler ekledim ama nereye çıkarım bilmiyorum ;D
Bu arada benim tayfa daha gelir gelmez belli değil.biri gidelim diyor diğeri sıkılırız diyor benim durum henüz net değil ama netleşirse alış veriş yani gıda :D durumunu tedarikleyipmi gelelim yoksa buluştuktan sonra oralardamı halledilecek o tarafları hiç bilmiyorum.

saygılar.

Birazdan google map de yeri işaretleyip koyuyorum o zaman Ömer Abi... Yengeye de söyle bizim kızlarla iyi eğlenir emin olsun, sohbet bol ;D

...

Adsz

Kızlar kıllık pardon :smiley: kapris yapmazsa büyük ihtimal pazar sabahı saat 10.30 ? gibimi harita bölgesinde olmadı telefon falan inşallah buluşuruz
bu arada masa sandalye mangal 4.5 metre çekme halatı vs. hazır ama en önemli ayrıntı yok sizin önceki resimlerde görmüştüm çay yapmak için semavermi yada benzeri bir şey vardı onu nasıl tedarik edebiliyoruz. malum çay dervişinde, gezeninde çorbasıdır. :smiley:

Semaveri önceki gezide Aydın Bey getirmişti sağolsun, yine getirir inşallah, daha sesi çıkmadı gelirim gelmem diye ama, çayı bir şekilde hallederiz...

arkadaşlar pazar sabah 08:40 uçağıyla antalyaya gidiyorum işim dolayısı ile :( yoksa biliyosunuz gelmeyi çok isterdim size ellerimle çay yapmak isterdim :smiley: keşke yarın olsaydı gezi

2- Yeşim - Selim Kuzuki - G.V
3- Sevgi - Fatih Suzuki - Vitara
4- Semra- İrfan ve çocuklar Mitsubishi - Delica

Kısmetse bizde katılmaya çalışacağız, görüşmek üzere.

Murat yarın kahvaltıyı göl kenarında yapıyoruz ona göre... Bizim hazırlıklar tamamdır ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri