Kemik Kanseri Konusunda Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DEMİRAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,569

DEMİRAL

Kamp III
Yer
SİVAS
Arkadaşlar 19 yaşında üniversite 2. sınıfta okuyan bir kardeşimiz var ve kemik kanseri tedavisi görüyor (kemoterapi ) ancak kemoterapi sonrasında yapay diz eklemi nakli gerekiyor Bu konuda bilgisi olan yada bilgiye ulaşabilen arkadaşlarımızdan ricam özellikle aradığımız ve araştırdığımız konu BU İŞLEMİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPABİLECEK DOKTOR VE HASTANEYİ BULABİLMEMİZ bu anlamda herkesin gereken hassasiyeti göstereceğine eminim ve hepinize teşekkür ederim ve hepinize sağlıklı huzurlu ve günler dilerim

Etiketler
Arkadaşlar ya kimsenin dikkatini çekmedi yada ben yanlış yerde konu açtım hiç bilen ,duyan yada bir şekilde bilgisi olan yok mu ?

DEMİRAL' Alıntı:
Arkadaşlar 19 yaşında üniversite 2. sınıfta okuyan bir kardeşimiz var ve kemik kanseri tedavisi görüyor (kemoterapi ) ancak kemoterapi sonrasında yapay diz eklemi nakli gerekiyor Bu konuda bilgisi olan yada bilgiye ulaşabilen arkadaşlarımızdan ricam özellikle aradığımız ve araştırdığımız konu BU İŞLEMİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPABİLECEK DOKTOR VE HASTANEYİ BULABİLMEMİZ bu anlamda herkesin gereken hassasiyeti göstereceğine eminim ve hepinize teşekkür ederim ve hepinize sağlıklı huzurlu ve günler dilerim
saygılar dostum öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum yapay diz nakli derken nedemek istediğini biraz açabilirmisin anlatmak istediğin platin diz kapağımı bilgi verirsen sevinirim

Ynt: Kemik Kanseri Konusunda Yardım

Ali bey ilginize sonsuz teşekkürler anlatmaya çalışayım Sağ Femur latince ismi ile bilinen ve diz kapağının üstte kalan kemiğin alt ucu yani diz kapağının hareketini sağlayan mavsalın üstte kalan kısmında kanser tesbit edildi ve şu an Ankara onkoloji hastanesinde kemoterapi tedavisi devam ediyor bu gün ikinci terapi uygulandı kemo terapi sonucunda ameliyatla FEMUR kemiğinin mavsalla birleştiği kısım tamamen kesilip alınarak yerine yapay mavsal ilave edilecek benim aradığım bu ameliyatı en iyi nerede ve hangi doktora yaptıra biliriz doktorların ifadesi kemik kanseri iki tip ve bunun birini Çimentolama yani tabiri caizse yama ile tedavi ediliyor Diğeri ise kemiğin tamamen deformasyonu neticesinde kemiğin hasarlı bölgesi kesilerek çıkarılıp yerine yapay kemik ve mavsal ilavesi ile tedavi edilebiliyormuş
sonuç olarak bizim tedavi ikinci şekil yani tamamen kemiğin çıkarılarak yapılan işlem
Tekrar ilginize teşekkür ederim Sağlıklı ve uzun ömürler dilerim

anladım dostum ben ankara 112 ambulans servisinde çalışıyorum yarın sabah ilk işim kim nerede nasıl yapıyor on araştırmak olacak enkısa sürede sana bilgi veririm tekrar geçmiş olsun

Size minnettar kalırım hasta olan yeğenim şu anda ANKARA ONKOLOJİ de KEMOTERPİ tedavisi devam ediyor tek sevincimiz erken fark etmemiz ve kemoterapi iyi gidiyor gibi kitlede büyüme durdu bu ikinci seans yaklaşık 2 aylık bir süreç tanı ve tedaviye başlamamız !!!gerekirse tüm dosyasını size ulaştırabilirim Çok , ÇOK teşekkürler Telefonum 0532 456 39 85 Hüseyin DEMİRAL / SİVAS Size SAĞLIK VE UZUN VE HUZURLU BİR ÖMÜR DİLERİM tabiki Tüm sevdiklerinizle beraber ALLAH KİMSEYE ACI GÖSTERMESİN DERT VERİP DERMEN ARATMASIN
Saygılarımla

DEMİRAL' Alıntı:
Size minnettar kalırım hasta olan yeğenim şu anda ANKARA ONKOLOJİ de KEMOTERPİ tedavisi devam ediyor tek sevincimiz erken fark etmemiz ve kemoterapi iyi gidiyor gibi kitlede büyüme durdu bu ikinci seans yaklaşık 2 aylık bir süreç tanı ve tedaviye başlamamız !!!gerekirse tüm dosyasını size ulaştırabilirim Çok , ÇOK teşekkürler Telefonum 0532 456 39 85 Hüseyin DEMİRAL / SİVAS Size SAĞLIK VE UZUN VE HUZURLU BİR ÖMÜR DİLERİM tabiki Tüm sevdiklerinizle beraber ALLAH KİMSEYE ACI GÖSTERMESİN DERT VERİP DERMEN ARATMASIN
Saygılarımla
allah rağzı olsun abii allah tüm sevdiklerimizi bizlee bağışlasın

Arif Hocam Kardeşimin Oğlu yeğenim üni. 2. sınıfta güzel sanatlar grafikte okuyor çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Cok gecmis olsun... konuyu gec gordum ozur dilerim... ben izmirdeyim ama ankarada hekim arkadaslarim cok fazladir, belki yardimim dokunabilir... bir sonuca ulasabildiniz mi? yoksa hala beklemede misiniz? mail adresim serkan.saygan@gmail.com buradan da ulasabilirsiniz... tekrar acil sifalar diliyorum...

Serkan bey hala arayıştayız ve bu aralar 3. kemoterapiyi alacak Ankara Onkoloji hastanesinde bizim acil aradığımız kemoterapi sonucundan sonra yapay diz kapağı ameliyatı gerekecek ve bu işlemi yapacak UZMAN arıyorum gerekirse yurt dışı dahi olabilir Yeğenim İZMİR de güzel sanatlarda okuyordu ve okulu bu dönem için dondurduk ilginize çok çok teşekkürler daha detaylı mail atacağım saygılarımla

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun ve Mevlam acil şifalar nasip etsin.

Faydası olurmu bilmiyorum ama, Annemin kemik erimesine bağlı olarak her iki diz kapağı da tamamen işgörmez hale gelmişti
Adana da ssk da çalışan bir doktor, soyadını şimdi hatırlamıyorum ama adı Adem bey idi, Annemi ameliyat ederek her iki diz kapağını da yerinden çıkararak yerlerine protez eklem takmıştı, annem ameliyattan sonra tamamen normale döndü ve yaklaşık 10 yıldır şükürler olsunki kendi kendine hareket edebilmenin mutluğunu yaşıyoruz. Ayrıca ameliyattan sonra takılan protezler sana rahatsızlık veriyormu diye sorduğumuzda "protez olduğunu siz sormadığınız sürece hatırlamıyorum bile" diyor. Yani normal bir insan nasıl yaşıyorsa annemde aynen o şekilde çok şükür...

Adem bey konusunda gerçekten çook iyi bir doktor ve daha da önemlisi çok cana yakın ve hastanin halinden anlayan bir insan, hastasıyla ve onun ailesi ile uzun uzun konuşup herşeyi anlatır, insan canlısı, gerçekten melek gibi bir doktordur kendileri.

İlgi ve alakanıza sonsuz TEŞEKKÜRLER Sizden ricam şu anda gene Adanada devam ediyormu veya tel bulabilirmiyiz bizim sorun kanser neticesinde diz kapağının deformasyonu Adana da Sabancının özel hastahanesi varmış orayıda önerdiler ama henüz bağlantı kuramadım
BOL Sağlıklı Hiç dertsiz günler dilerim ALLAH Kimseye dert verip derman aratmasın

DEMİRAL' Alıntı:
İlgi ve alakanıza sonsuz TEŞEKKÜRLER Sizden ricam şu anda gene Adanada devam ediyormu veya tel bulabilirmiyiz bizim sorun kanser neticesinde diz kapağının deformasyonu Adana da Sabancının özel hastahanesi varmış orayıda önerdiler ama henüz bağlantı kuramadım
BOL Sağlıklı Hiç dertsiz günler dilerim ALLAH Kimseye dert verip derman aratmasın

Amin.

Ben bir araştıraym, bulabildiğim bilgileri tekrar buradan sizinle paylaşırım.

DEMİRAL' Alıntı:
Serkan bey hala arayıştayız ve bu aralar 3. kemoterapiyi alacak Ankara Onkoloji hastanesinde bizim acil aradığımız kemoterapi sonucundan sonra yapay diz kapağı ameliyatı gerekecek ve bu işlemi yapacak UZMAN arıyorum gerekirse yurt dışı dahi olabilir Yeğenim İZMİR de güzel sanatlarda okuyordu ve okulu bu dönem için dondurduk ilginize çok çok teşekkürler daha detaylı mail atacağım saygılarımla

izmir olabilirse cok yakin arkadaslarim var onlar yaparlar... benimle iletisime gecerseniz konuyu ayrintili konusuruz.

Serkan bey benim aradığım bu işlemin EN BAŞARILI yapılabilecek Hastahane ve UZMAN DOKTOR Bu konuda yardım ve bilgileriniz için sonsuz TEŞEKKÜRLER ALLAH Kimseye dert verip derman aratmasın henüz yaşı 19 ve ALLAH izin verirse önünde koca bir ömür var ve sonuçta diz eklemi yapay olarak devam edecek hayatına ! bu anlamda yapılacak bir hata veya işlemi ortadan kaldırmak bütün çabam bu ! ilginize sonsuz TEŞEKKÜRLER Sağlıklı ,huzurlu uzun ömürler dilerim sevdiklerinizle beraber

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.