Kenan Sofuoğlu Yeni Çekme Karavanı İle Aramıza Katılıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,675

mustafayetim

Evim Arkamda Dünya Önümde
Yer
Adapazarı
Sevgili karavansever dostlar, dünya SüperSport motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu bilindiği üzere Adapazar'lı ve benim hemşerimdir.Hem sevgili annesi Nurhayat hanım hemde kendisi uzun yıllardır benim muaynehanemden hastalarımdır.Bugün annesinin diş tedavilerini yaparken Nurhayat abla benim çekme karavancı olduğumu bildiğinden:Mustafa sana bir haber vereyim bizim Kenan yurt dışından çekme karavan aldı gümrük işlemleri yapılıyor deyip cep telefonundan iki görüntüsünü gösterdi.
Fotoları görünce çift dingil Hoby karavan olduğunu anladım.Boyutu büyük olunca abla bu karavanın truma mover varmı yoksa bunun manevrası çok zor olur dedim.Kenan Sofuoğlu'nu aradı beni görüştürdü.Kenan Sofuoğlu:Mustafa abi truma mover karavanın üstünde takılı deyince sevindim.
Siz karavansever doslar ile Kenan Sofuğulun'dan izin alarak çekme karavanın iki görüntüsünü paylaşıyorum.Ve iyi günlerde kullanmasını temenni ediyorum.Böyle bilinen bir sporcunun çekmekaravan alması karavancılığa ilgiyi bir nebze arttırır ise bu çorbada biraz tuzumuz olur düşüncesiyle bu haberi ilk sizler duyun istedim.

Fotoraf 3 5

Fotoraf 4 6

Fotoraf 1 5

Etiketler

Ynt: Kenan Sofuoğlu Yeni Çekme Karavanı İle Aramıza Katılıyor

Kenan Sofuoğlu motorsiklet binicileri olarak gururumuz.Kendisini canlı da seyrettim inanılmaz bir yetenek.Karavan almasına çok sevindim.Demek ki her motorcu bir gün karavancı olacak :smiley:)))))

Kenan kardeşimiz ülkemiz için nadir bulunabilecek bir yetenek. Başarılarıyla bizi hep gururlandırdı.
Karavan tercih eden bir çok sporcu var, özellikle motor sporlarında sıkça karavan kullanıldığını görüyoruz. Bu bağlamda Kenan beyin de karavan tercihinde bulunması beklenen bir gelişme olmuş. Güzel günlerde kullanmasını diliyorum :smiley:

bir motosiklet sevdalısı olarak,
gurur duyduğumuz Kenan kardeşimizin karavanını iyi günlerde,
güle güle kullanmasını dilerim

Hayırlı olsun

Keşke almadan size danişsaymış

Karavanın boyu biraz abartılı geldi bana...

Bu boyutla geziye çıkılmaz sanırım

gerçekten mükemmel bir karavan,yakışır Kenan abime,Allah kazasız belasız binmek nasip etsin...Size de çok teşekkür ederim Mustafa abi bu haberi ve görüntüleri bizle paylaştığınız için..

sanırım bu karavan satılığa çıktı çokda güzelmiş...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-hobby-premium-720-uml-karavan-turkiye-de-tek-made-in-germany-153368993/detay

Çok mutlu oldum güle güle kullansın .
karavan ve kampçılık algısının çok yerleşik olmadığı ülkemizde ,karavancılığın gelişiminde bizim (burası, gezenbilir) gibi forumların katmadeğeri tartışılmazdır .
umarım bir gün her kişi , doğa ve çevreci olur.

Goldwingerr' Alıntı:
Kenan Sofuoğlu motorsiklet binicileri olarak gururumuz.Kendisini canlı da seyrettim inanılmaz bir yetenek.Karavan almasına çok sevindim.Demek ki her motorcu bir gün karavancı olacak :smiley:)))))

İnşallah :D
Bu arada çok güzel ve öze bir şeye benziyor. Tam aile boyu bir karavan. İnşallah güzel günlerde kullansın.

47.000yuro=141bin türk lirası
Parayı bir yana bırakın, bu boyda bir karavan Türkiye yol şartlarına uygun değilki
Abartılı olmuş
Yine de satana alana hayırlı olsun

Bence Kenan bunu sadece zevk için değil, gittiği yarış ve antremanlarda ekibiyle birlikte konaklama ve dinlenme ihtiyaçlarını karşılamak için almıştır. Bazen gidilen yarış pistiyle en yakın otel arasında 40-50 km mesafe olabiliyor. O yorgunlukta onca ekipmanı, motoru derle topla, otele git, ertesi sabah yeniden alana gel... Evet büyük bir karavan ama ekibi de düşününce gayet makul aslında.

Milli gururumuz Kenan'a yakışan bir karavan olmuş. İnternetten fotoğraflarına imrenerek baktım. Maşallah diyelim, nazar değmesin :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR