Kendi Karavanını Yapamayanlar Beceriksiz Karavancı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şado Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,525

şado

Kamp III
Yer
İSTANBUL
2011 yılında aldığım 2007 model klimalı citroen jumper 25000km aracımı yaklaşık 2,5 sene otoparkta beklettim. 1997-2000 yılları arasında motorkaravan kullanan( hymer) biri olarak şöylemi yapayım böylemi yapayım aman hafif olmalı,izolasyonu iyi olmalı,mobilyası şık durmalı herşey mükememmel olmalı dedim.sayın yusuf yaybek kardeşime atillla beye danıştım sağolsunlar fikirlerini esirgemedikleri gibi yardımcı olabileceklerini söylediler.ama ben bir türlü karavanın yapımına başlayamadım.biraz cesaretsizlikten,biraz mükemmelliyetçilikten,biraz vakitsizlikten ve yer sorunundan (takdir ediyorum yapan sokaktada yapıyor) olsa gerek araç 5 yaşını doldurdu ben araca bir vida atamadım. En iyisi ben aracımı bir firmaya yaptırayım dedim.Bu karavancımı şu karavancımı izmirmi adapazarımı bursamı olsun derken 2014 haziran ayına geldim ve aracı bursa imaj karavan aydın beye teslim ettim. temmuz ayında aracımı aldım ve ikinci karavancılık hayatım başladı.ama hala imkanım ,makina ve takımlarım olduğu halde kendim yapamadığım için kendimi beceriksiz karavancı olarak görüyorum.işte benim camperim adı EFEM bayramda avrupada onüç ülke gezdik 7000km yol yaptık kendini çok sevdirdi.

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapamayanlar Beceriksiz Karavancı

Bursaya gidişte temizlik var

Image

Temizlik için aracın tavanına çıkan arkadaş iyiymiş ;D

Güle güle kullanın.

Hasan

Anahtar teslimi yaptirdiginiz bu camper icin imaj karavana toplam kac TL odediniz.
Güle güle kazasiz kullaniniz. Hayirli olsun.

karavanınız hayırlı olsun. içini göremessek de dışı çok güzel olmuş. kazasız belasız.
bu arada yapan firmadan memnunmusuunuz acaba? tavsiye eder misiniz? teşşekürler

Yaptırdığım imaj karavanın kalitesinde çok memnunum fiyatı yaklaşık 60,000 tl gibi istediğiniz aksesuara göre
fiyat değişebiliyor.karavanın içinde foto

Image

Image

Hayırlı olsun,Keyifli seyahatlerde kullanmanızı dilerim......Araç içinde klimanız varmı perfotmansı hakkında değerlendirmelerinizi rica ediyorum....

Yeni karavanınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle :smiley:

İyi dileklerini yazan arkadaşların hepsine teşekkürler. Ferhat bey ismim sinan değil şadan ama herkes yanlış söylüyor onun için üzülmeyin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR