Kendi Karavanını Yapanlar -2008 ducato (gez-bil )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustang 68 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 294
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 150,781

mustang 68

Kamp II
zaman buldukca yapmaya çalıştığım karavanım

Fotoraf0879

Etiketler
Aramıza hoş geldiniz, Hayırlı olsun. Mutlu huzurlu kazasız gezilerde kullanırsınız inşallah.

sanırım karavanınızın büyük bir kısmının imalatını tamamlamışsınız. daha fazla resim bekleriz. güzel ve bol gezili günler dilerim.

Sayın "mustang 68", hoş geldiniz. :smiley:

Öncelikle kolay gelsin diyorum. Aracınızı almış ve kamper yapımı konusunda, epeyce bir mesafe almışsınız; öyle görünüyor. :smiley:

Arkadaşlarımızın size, "fikir ve desteklerini" sunabilmeleri için, yaptıklarınız konusunda bilgilendirme yapmanız gerekirdi. ;) Bu başlıkta, yaptıklarınız ve düşündükleriniz konusunda, açıklamalar yapmanızı bekleriz.

Kendinizi, aşağıdaki tanışma başlığında tanıtabilirsiniz:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11651.2530

Cavid Sezen

Sayın "mustang 68", hoş geldiniz.
Aracınızı güle güle kullanın, , sanıyorum ki ruhsat değişikliği haricinde her şeyi tamamlamışsınız, Ruhsat işleride tamamlandıktan sonra sorunsuz bir şekilde gezmeye başlarsınız, hayırlı olsun. Sevgi ve Saygılar

karavanımı sıfırdan buyana imaalat aşamalarında fotorraflama durumum olmadı eksiklerimi tamamlama aşamasında fotoraflarını çekeceğim ve sizlerle paylaşacağım aracımı bu yaz başında aldım ve biraz acele ederek yaz tatiline birtakım donanı m eksikleriyle birlikte yola cıktık bu eksikleride 2013 03 tarihine kadar tamamlamaya çalışacağım

Fotoraf0887

Tamamen kişisel uğraşımlarımla yapmış olduğum kamper aracımın fotoraflarını sizlerle paylaşmak istiyorum . Karavanımıda kamperimide yaparken aldığım tepkilerin çoğu olumsuz tepkilerdi . Fakat ben onların tatil anlayışlarının bir otel odasından ve havuzdan ibaret olduğunu bildiğim için pek kayda almadım elimden geldiğince güzel bir şeyler yapmaya çalıştım.

P1060629

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri