Kendi Karavanını Yapanlar Buralpdi̇ 2

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,593
Ben E-5 Gülsuyu Esenyol köprüsünün altında bir makascı var ona yaptırdım, açıkçası çok da araştırmadım bir veya iki makascıdan fiyat aldım baktım hepsi yaklaşık fiyat veriyor eve yakın olduğu için orayı tercih ettim.

Gülsuyu Esenyolu köprüsünden Orhangazi caddesine bağlanıp aşşağı sahil yönüne doğru ilerlerken solda Shell var hemen altındaki sokak içinde ( Tınaztepe sokak ) sokağa girince görürsünüz zaten.

İşi makas olan size yakın her firmaya yaptırabilirsiniz, makaslar zaten hazır sadece söküp yerine takacak,
Selamlar

Ben E-5 Gülsuyu Esenyol köprüsünün altında bir makascı var ona yaptırdım, açıkçası çok da araştırmadım bir veya iki makascıdan fiyat aldım baktım hepsi yaklaşık fiyat veriyor eve yakın olduğu için orayı tercih ettim.

Gülsuyu Esenyolu köprüsünden Orhangazi caddesine bağlanıp aşşağı sahil yönüne doğru ilerlerken solda Shell var hemen altındaki sokak içinde ( Tınaztepe sokak ) sokağa girince görürsünüz zaten.

İşi makas olan size yakın her firmaya yaptırabilirsiniz, makaslar zaten hazır sadece söküp yerine takacak,
Selamlar
Çok teşekkürler. Gidip bir fiyat alayım bakalım. Daha kapı ayarı da var yapılacak.

Etiketler
Çok teşekkürler. Gidip bir fiyat alayım bakalım. Daha kapı ayarı da var yapılacak.
Sanırım burası
Screen Shot 2021 10 12 at 020652

Levent yeni gördüm heyecanlandım. Eline sağlık, Çok eski günlere götürdün beni, Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanı dilerim.Selamlar
Sağolasın Nihat ağbi, iki senedir bir araya gelemiyoruz corona belasından, özledik sizleri, kamplarda buluşmak hoş sohbet etmek dileğiyle çok selamlar

Deniz güzel gözüküyor. Kuzey Egede^misiniz?
Gökçeada,
Deniz soğuk olmasına rağmen güzeldi, bayram tatili ile gözüken huzur kayboldu, gittiğimizde etrafta çöp yoktu, bayram tatilinin başlamasıyla ortam da değişmeye başladı. Resim bayram zamanı, arkadaki yoğunluğu farketmişsinizdir.

Harika!... Tebrikler...
Darısı tüm kampçı arkadaşlara inşaallah

Bu haftasonu Pazar günü fırsatı yaklayınca kendimizi Şile-Karakirazlı köyü sahiline attık,
Bizi şaşırtan resimde de gördüğünüz gibi etraf da alışkın olduğumuz çöpleri göremedik, haftasonu boyunca insanlar çadır atmış kamp ve piknik yapmışlar fakat çöp yoktu, öğleden sonra, son kalan (kamyonla gelip kasasında kalmışlar) bir ailede konakladıkları yerdeki bütün çöplerini toplayıp çöp kontenyerine atarak gittiler. Neler oluyor bilemiyorum ama biz beklediğimiz görüntüyü bulamama şaşkınlığı içinde akşam eve döndük.

20220911 145532

Bu haftasonu Pazar günü fırsatı yaklayınca kendimizi Şile-Karakirazlı köyü sahiline attık,
Bizi şaşırtan resimde de gördüğünüz gibi etraf da alışkın olduğumuz çöpleri göremedik, haftasonu boyunca insanlar çadır atmış kamp ve piknik yapmışlar fakat çöp yoktu, öğleden sonra, son kalan (kamyonla gelip kasasında kalmışlar) bir ailede konakladıkları yerdeki bütün çöplerini toplayıp çöp kontenyerine atarak gittiler. Neler oluyor bilemiyorum ama biz beklediğimiz görüntüyü bulamama şaşkınlığı içinde akşam eve döndük.

Ekli dosyayı görüntüle 639976
Çok şükür,inşallah bulaşıcıdır:smiley:

Merhaba, çekmece kulp modellerine bakarken kulp yerine basmalı halini kullandığınızı gördüm :smiley: fakat arayınca bulamadım, adı nedir acaba onun?

Burada bu arkadaşa yeterince cevap verilmiş

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR